Закрити
фото
logo

 
Бібліотека українського воїна Збережи довкілля Щодо неприйнятності ідей федералізації України
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com
 
X

Пошук по сайту

ОТГ Хмельницької областіГуменецька сільська ОТГ

мапа
Гуменецька сільська ОТГ

Рішенням від 13 серпня 2015 року №1-33/2015 Хмельницької обласної ради ІV скликання була утворена Гуменецька сільська об’єднана територіальна громада, призначення перших місцевих виборів депутатів Гуменецької сільської ради об’єднаної територіальної громади та Гуменецького сільського голови.

Рішенням двадцятої (позачергової) сесії VІІ скликання Гуменецької сільської ради на базі Гуменецької сільської бібліотеки-філії, Великозаліської сільської бібліотеки-філії, Залісько-2 сільської бібліотеки-філії, Голосківської сільської бібліотеки-філії, Пудлівецької сільської бібліотеки-філії, Слобідко- Гуменецької сільської бібліотеки-філії, Вербецької сільської бібліотеки-філії, Колубаївської сільської бібліотеки-філії, Нігинської сільської бібліотеки-філії, Сахкамінської сільської бібліотеки-філії, Думанівської сільської бібліотеки-філії, Супрунковецької сільської бібліотеки-філії, Абрикосівської сільської бібліотеки-філії створено комунальний заклад «Гуменецька публічна бібліотека» з правом юридичної особи за адресою колишньої Гуменецької сільської бібліотеки-філії, та затверджена структура комунального закладу «Гуменецька публічна бібліотека». У комунальний заклад «Гуменецька публічна бібліотека» входить 3 бібліотечних пункти (Абрикосівський, Супрунковецький, Великозаліський) та 9 філій (Залісько - 2, Голосківська, Пудлівецька, Слобідко-Гуменецька, Вербецька, Колубаївська, Нігинська, Сахкамінська та Думанівська).

Гуменецька сільська ОТГ

З метою покращення умов праці для працівників були придбані та встановлені енергозберігаючі вікна у КЗ «Гуменецька публічна бібліотека» в кількості 8 шт. та металопластикові двері в кількості 3 шт. На завершальному етапі – ремонт коридору КЗ «Гуменецька публічна бібліотека». У Думанівській філії зроблений ремонт приміщення та проведено централізоване опалення.

Гуменецька сільська ОТГ

Комунальний заклад «Гуменецька публічна бібліотека» має 5 комп’ютери, 3 з доступом до мережі Інтернет та принтер.

Створена сторінка у соціальній мережі Facebook КЗ «Гуменецька публічна бібліотека» (бібліотека-філіал с. Гуменці).

Також вся соціокультурна діяльність філій та бібліотечних пунктів КЗ «Гуменецька публічна бібліотека» висвітлюється на сайті Гуменецької об’єднаної територіальної громади в розділі «Життя громади».


Гуменецька публічна бібліотека в мережі:

Facebook


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com