Закрити
фото
logo

 
Бібліотека українського воїна Збережи довкілля Щодо неприйнятності ідей федералізації України
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com
 
X

Пошук по сайту

ОТГ Хмельницької областіНовоушицька селищна ОТГ

мапа
Новоушицька ОТГ

Рішенням сесії VII скликання Новоушицької селищної ради від 29 грудня 2015 р. «Про перейменування бюджетних установ та затвердження статутів в новій редакції» затвердили Статут Новоушицької ЦБС в новій редакції. До Новоушицької ОТГ ввійшли: центральна бібліотека, бібліотека для дітей, 26 публічних бібліотек-філій: с. Березівка, с. Шебутинці, с. Браїлівка, с. Бучая, с. Вільховець, с. Рудківці, с. Глібів, с. Заміхів, с. Жабинці, с. Івашківці, с. Капустяни, с. Глибочок, с. Косиківці, с. Куражин, с. Куча, с. Мала Стружка, с. Щебрівці, с. Отроків, с. Антонівка, с. Песець, с. Пилипківці, с. Пилипи Хребтіївські, с. Хребтіїв, с. Ставчани, с. Слобідка, с. Струга.

На даний час комп’ютеризовано лише 7 бібліотек: Новоушицька центральна бібліотека, бібліотека для дітей та 5 сільських (с. Куражин, с. Песець, с. Березівка, с. Куча, с. Мала Стружка). У бібліотеках ОТГ є 21 комп'ютер, 10 з яких у сільських філіях. 16 підключено до Інтернету, 8 – у селі. З копіювально-розмножувальної техніки є: 8 принтерів (5 у селі), 6 сканерів (3 в селі), 2 багатофункціональні пристрої. Центральна бібліотека має проектор та екран.

Новоушицька ОТГ

Центральна бібліотека здобула перемогу у проекті ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», (для бібліотек і ГО), метою якого є інформування громади про особливості місцевого самоврядування. Проведено два заходи, головна мета яких: залучення громадян до співпраці з органами місцевого самоврядування - Круглий стіл «Обговорюємо проблеми об’єднаної територіальної громади».

Новоушицька ОТГ

Від БО БФ «Зміцнення громад» безкоштовно бібліотеки сіл Березівка та Песець отримали кошти на: металопластикове вікно та водовідвід. Песецька бібліотека-філіал в сумі 2808 грн., Березівська бібліотека-філіал на закупку шторної тканини на суму: 5 тис. грн.

Більшість соціокультурних заходів проводяться у бібліотеках ОТГ в рамках засідань клубів за інтересами, їх діє при бібліотеках 27, тематичне спрямування різне: сімейні, народознавчі, етнографічні, правові, літературні, профорієнтаційні, дозвіллєві, національно-патріотичні, природничо-екологічні, виробничі.

Новоушицька ОТГ

Збереження культурно-історичної спадщини українського народу здійснюється шляхом проведення краєзнавчо-пошукової роботи, створенням бібліотеками ознайомчих туристичних маршрутів, народознавчих кімнат та експозицій, виставок декоративно-ужиткового мистецтва сіл, проведенням етнографічних експедицій та свят обрядової творчості.

Центральна бібліотека ОТГ має офіційний веб-сайт та сторінку у соціальній мережі Фейсбук, де висвітлюється інформація про діяльність бібліотек.


Новоушицька центральна бібліотека в мережі:

сайт Facebook


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com