Закрити
фото
logo

 
Бібліотека українського воїна Збережи довкілля Щодо неприйнятності ідей федералізації України
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com
 
X

Пошук по сайту

ОТГ Хмельницької областіПолонська міська ОТГ

мапа

Рішенням Хмельницької обласної ради від 13 серпня 2015 року №16-33/2015 утворено Полонську міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті Полонне Полонського району Хмельницької області. В Полонську ОТГ ввійшло 30 населених пунктів, в яких функціонує 15 бібліотек: Полонська центральна бібліотека, Полонська дитяча бібліотека, міська № 3, міська № 4, Великоберезнянська, Великокаленицька, Котелянська, Котюржинецька, Новолабунська, Новоселицька, Онацьковецька, Прислуцька, Роговичівська, Варварівська, Бражинецька бібліотеки-філії.

День героїв
День героїв

Відповідно до п.1.24, п.2.24 четвертої (позачергової) сесії районної ради VII скликання від 30 грудня 2015 року № 3 «Про безоплатну передачу об’єктів із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Полонського району в спільну власність Полонської міської об’єднаної територіальної громади», Полонська районна рада передала право засновника та майно, а відповідно до п.1.24, п.2.24 третьої (позачергової) сесії І скликання від 22 січня 2016 року №8 «Про безоплатне прийняття об’єктів із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Полонського району в спільну власність Полонської міської об’єднаної територіальної громади» міська рада об’єднаної територіальної громади ввійшла в склад засновників та прийняла право засновника та майно від Полонської районної ради комунальної організації Полонської районної ради «Полонська центральна районна бібліотека». Згідно п.1.24, п.2.24 рішення четвертої чергової сесії І скликання від 05 лютого 2016 року №6 «Про внесення змін та затвердження у новій редакції статутів навчальних та інших комунальних закладів, організацій Полонської міської об’єднаної територіальної громади» та рішення 6-ї чергової сесії І скликання від 30 березня 2016 року № 23 «Про внесення змін у назви комунальних закладів громади та затвердження у новій редакції Статутів комунальних закладів, організацій Полонської міської об’єднаної територіальної громади» змінено назву та затверджено статут центральної бібліотеки Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади та положення про бібліотеки-філії центральної бібліотеки Полонської міської ради ОТГ.

Європейська панорама
Європейська панорама
Презентація полоні
Презентація полоні

В бібліотеках мережі налічується 22 комп’ютери, з яких 19 мають доступ до мережі Інтернет.

Важливою складовою іміджу сучасної бібліотеки в інформаційному просторі є наявність власного віртуального ресурсу (веб-сайту, блогу).

Полонська центральна бібліотека та Полонська дитяча бібліотека ведуть активну роботу по наповненню власних сайтів. Новоселицька сільська бібліотека-філія має власний блог. В 2016 році почав функціонувати блог Прислуцької сільської бібліотеки-філії, а в 2017 р. – блог Великокаленицької бібліотеки-філії.

Сторінки в соціальних мережах ведуть Полонська ЦБ, Новоселицька, Прислуцька та Великокаленецька бібліотеки філії.

У бібліотеках проведена робота по зонуванню. Результатом цієї роботи є створення у всіх філіях системи інформаційних зон, зон дитячого читання та навчання. Тематичні зони організовані у бібліотеках сіл: Велика Березна – (зона сімейного читання); Великі Каленичі – (зона екології); Онацьківці, Котюржинці, – (народознавчі зони); Котелянка – (краєзнавча зона); Варварівка – (зона духовного відродження), міська № 3 – (зона патріотичного виховання).

Створення та організація любительських об’єднань у бібліотеках – перспективна форма соціокультурної роботи бібліотек і має важливе значення для диференційованого обслуговування користувачів - по інтересах, здібностях, захопленнях. У сільських бібліотеках-філіях працює 14 клубів за інтересами, в ЦБ – 4, ДБ – 2, міські – 4. Всього в 2016 році в бібліотеках ОТГ працювало 24 клуби за інтересами.

У 6 бібліотеках діють інтернет-центри: ЦБ, ДБ, Новоселицькій, Прислуцькій, В.Каленицькій, Н.Лабунській філіях, де активно проводиться робота з е-урядування.

Вікімарафон
Вікімарафон

Центральна бібліотека бере активну участь у наповненні онлайн енциклопедії «Вікіпедія». В 2017 році користувачі та працівники бібліотеки взяли участь у Вікімарафоні з написання статей.

В 2016-2017 рр. стали переможцями у проектах «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в бібліотеці» та у ІІ раунді проекту «Пульс» по темі «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» для бібліотек та громадських організацій. Взяли участь у третьому конкурсі мікрогрантів від ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли», але набрали недостатньо коштів для реалізації свого проекту.

З 2017 року центральна бібліотека стала майданчиком для проведення тренінгів: «Підтримка реформи децентралізації в Україні», підбиття підсумків третього конкурсу мікрогрантів від ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли», «Електронне урядування в державних установах».


Полонська бібліотека міської ради ОТГ в мережі:

сайт Facebook


Полонська бібліотека для дітей в мережі:

сайт


Великокаленицька сільська бібліотека-філія в мережі:

Блог Facebook


Новоселицька сільська бібліотека-філія в мережі:

Блог Facebook


Прислуцька сільська бібліотека-філія в мережі:

Блог Facebook


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com