Остання редакція:25 Лютого 2013 року

Для ухвалення рішення про прийняття статті або тезу та включення доповіді в програму конференції необхідно до 10 березня 2013 року на адресу sprklyots@ukr.net та sprdepartment@gmail.com подати:

  • заявку на участь в конференції (відповідно до зразка);
  • статтю або тез;
  • рецензію, підписану науковим керівником (тільки для студентів та аспірантів без наукового керівника в співавторах);
  • копію документа, що підтверджує сплату організаційного внеску (до 5 квітня).

Про результат розгляду статті або тезу редколегією конференції учасника буде сповіщено за контактним e-mail із заявки. Перелік прийнятих статей та тез буде опубліковано на сайті конференції.

Матеріали, що не пройшли рецензування, не відповідають тематиці конференції, оформлені з порушенням зазначених вимог або надіслані до редколегії пізніше кінцевого терміну, розглядатись та публікуватись не будуть. Редколегія конференції залишає за собою право на редагування статей і тез у випадку їх невідповідності вимогам оформлення.

 

Матеріали доповідей, виголошені та схвалені на конференції, будуть рекомендовані до публікації в фаховому виданні «Вісник ХНУ», включеному до переліку ВАК України.

Публікація здійснюватиметься за окрему оплату – умови публікації на сайті: Вісник Хмельницького національного університету