‹ First  < 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 >  Last ›
» PROFFSTORE HACKATHON — хакатон на 1001 людину
Додано: Вівторок, 8 Грудня 2015 року о 11:34
Автор: Тетяна Говорущенко

Proffstore Hackathon пройде під гаслом «FEEL FREEDOM». Організатори впевнені, що свобода реалізовувати свої самі неймовірні та нестандартні ідеї – ключ до появи рішень, які можуть перевернути увесь світ!

Девіз визначив і формат цього хакатону. Самий свободолюбивий хакатон не буде мати рамок та обмежень по тематиці, він буде безкоштовним, а саме головне – він буде цікавий кожному гостю, навіть якшо він не програміст. В рамках хакатону можна буде послухати гуру маркетингу, дизайну та розробки ІТ-тенологій.  

Хакатон пройде у популярному київському креативному кластері «Арт-завод Платформа». Це місце для розвитку творчості, бізнесу, самореалізації та яскравого відпочинку. Тут підтримують всіх інноваторів, які прагнуть вкладати зусилля в розвиток Іт індустрії. Кластер створює перспективний ІТ-центр, активно підтримуючи ініціативи в цій сфері.

Proffstore Hackathon збере розробників, дизайнерів, маркетологів і всі компанії, які прагнуть щось створювати та змінювати за допомогою новітніх ІТ технологій. Не менш ніж 1000 ініціативних професіоналів будут працювати 24 години, щоб видати щось абсолютне нове і не банальне.

Proffstore Hackathon дасть можливість перевірити ідею на міцність, проявити себе в нестандартних умовах, познайомитися з цікавими людьми, знайти однодумців, створити команду, зробити те, що дійсно подобається та виграти цінні призи!

Беріть участь у наймасштабнішому хакатоні у Європі!

Реєстрація учасників тут: http://hackathon.proffstore.com/

Дізнатися подробиці про захід можна за цим посиланням https://www.facebook.com/proffstorehack/timeline

Місце проведення — арт-завод Платформа, вул. Біломорська, 1

Дата: 12 – 13 грудня

Організатори:

Proffstore — міжнародна фріланс-біржа. Місія проекту – створення професійної спільноти українських фрілансерів, яка може ефективно вирішити проблеми, пов’язані з недостатнім розвитком ринку і відсутністю культури фрілансу в Україні.

Hackraft — резиденти коворкінгу “Платформа”, які прагнуть створити майданчик для спілкування розробників, дизайнерів та всіх, хто хоче долучитися до процесу створення нових продуктів вже сьогодні. Hackraft провів DOU Hackaton, що зібрав більше 1000 розробників і дизайнерів, а також SE2015 — найбільшу конференцію в Україні, яка об’єднала більш ніж 4000 учасників.

*Хакатон (англ. hackathon, від hack и marathon — марафон) — форум розробників, під час якого спеціалісти з різних галузей розроблення програмного забезпечення (програмісти, дизайнери, менеджери) разом працюють над вирішенням якоїсь проблеми.

» BrainBasket запускає всеукраїнську безкоштовну програму з вивчення основ програмування
Додано: Вівторок, 8 Грудня 2015 року о 11:31
Автор: Тетяна Говорущенко

Офіційний партнер Факультету програмування та комп'ютерних і телекомунікаційних систем ХНУ та Центру трансферу технологій та знань (KTU) Благодійний фонд "BrainBasket Foundation" запускає масштабну програму Technology Nation – безкоштовний курс з основ програмування. Цей курс дозволить усім бажаючим отримати ІТ-освіту світового рівня та вивчити основи найбільш популярних мов програмування, що дасть слухачам хороший базис для подальшого навчання та працевлаштування в IТ-сфері. Матеріали курсу надаються провідними технічними університетами світу, такими як Гарвард, Стенфорд, МІТ – наразі з ними ведуться переговори з вибору максимально підходящої програми.

Заняття проходитимуть у форматі blended learning (змішане навчання), що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом, який викладений в онлайн, і аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів на базі 100 бібліотек по всій Україні.

Участь в програмі не потребує попередніх технічних навичок і подати заявку на участь можуть всі бажаючі. Єдиними критеріями відбору є володіння комп’ютером на рівні впевненого користувача та знання англійської мови на рівні upper-intermediate або вище.

Запрошуємо усіх, незалежно від місця проживання та інших факторів, взяти участь у безпрецендентній програмі Technology Nation!

Перший етап програми стартує вже 1 березня 2016 року!

Щоб подати заявку – реєструйтеся за цим посиланням вже сьогодні!

‹ First  < 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 >  Last ›