‹ First  < 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >  Last ›
» Конкурс студентських ІТ-проектів "IT Maritime 2015"
Додано: П'ятниця, 30 Жовтня 2015 року о 13:29
Автор: Тетяна Говорущенко

Київська державна академія водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного (КДАВТ) та підрозділ «KTU - центр трансферу технологій та знань» запрошують студентів вищих навчальних закладів прийняти участь у конкурсі IT - проектів.

 На конкурс приймаються студентські проекти за наступними напрямками:

 • Ø Мобільні додатки.
 • Ø 2D – 3D графіка.
 • Ø Хмарні технології.
 • Ø Комп'ютерні ігри.
 • Ø Соціальні ІТ - проекти.

 Проект, що подається до участі у конкурсі, повинен бути повністю готовим до використання програмним продуктом.

 

Конкурс складається з трьох етапів.

І етап (підготовчий): до 19 листопада 2015 року надіслати презентацію своєї роботи, що описує передумови виникнення та контекст проекту, пояснює актуальність проблеми, містить опис принципів роботи системи та зрозумілу демонстрацію. До презентації обов’язково додається пояснювальна записка.

ІІ етап (відбірковий): до 29 листопада 2015 року експертна комісія ознайомиться з поданими проектами та визначить кращі роботи, які відповідатимуть всім вимогам і критеріям до їх виконання, для участі у фінальному етапі конкурсу.

ІІІ етап (фінальний): проходить з 15 по   17 грудня 2015 року. Передбачає: безпосередню участь учасників, які особисто для членів журі та присутніх презентують і захищають свої проекти; підведення підсумків конкурсу; визначення переможців.

 

Для участі у конкурсі необхідно              до 10 листопада 2015 року надіслати заявку в оргкомітет або заповнити на сайті (itmaritime.com.ua), у якій вказати:

 1. Назву роботи.
 2. ПІБ автора (ів).
 3. Назву вищого навчального закладу.
 4. Напрямок.
 5. ПІБ наукового керівника, консультанта.
 6. E-mail та номер мобільного телефону для зворотного зв’язку.

Вимоги до пояснювальної записки:

оформлюється у вигляді текстового файлу обсягом не більше 2 сторінок тексту в форматі Microsoft Word, Times New Roman, 14 кеглем через 1,5 інтервали, з додатками, що можуть містити схеми, малюнки, фото (не більше 1 Мб) та обов’язково мати такі частини:

- тема дослідження;

- мета дослідження;

- сфера дослідження.

 

Координатор проекту:

Ганношина Ірина Миколаївна

тел.:  096-595 62-09

e-mail: it.maritime.kdavt@gmail.com

itmaritime.com.ua

 

 

 

» Участь доцентів кафедри Савенка О.С., Говорущенко Т.О., Лисенка С.М. у 8-ій Міжнародній IEEE конференції
Додано: Вівторок, 29 Вересня 2015 року о 14:15
Автор: Тетяна Говорущенко

24-26 вересня 2015 року у Варшавській політехніці (м.Варшава, Польща) відбулась VIІI Міжнародна IEEE конференція "Intelligent Data Acquisition and Advanced Computing Systems: Technology and Applications (IDAACS-2015)", в якій взяли участь представники багатьох країн.

Доценти кафедри системного програмування Савенко О.С., Говорущенко Т.О., Лисенко С.М. взяли участь у роботі конференції, відвідали пленарні засідання та круглі столи, а також виконали 1 секційну (усну) доповідь та 2 стендових доповіді на конференції IDAACS-2015.

‹ First  < 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >  Last ›