‹ First  < 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 >  Last ›
» Grand Theft Auto V - найуспішніший проект тижня
Додано: Середа, 25 Вересня 2013 року о 14:39
Автор: Дмитро Медзатий

gta5

Протягом перших п'яти днів зі старту продажів, гра розійшлася тиражем в 16 млн екземплярів. Скуповували диски не любителі мелодраматичних проектів, а цілком собі реальні ігромани. Нова гра від Rockstar Games обігнала Call of Duty: Modern Warfare 3 з його 13.45 мільйонами, який до недавна вважався світовим лідером продажів.
Вже в перший день продажів можна було говорити про комерційний успіх проекту - було продано 11,5 млн копій дисків з грою. Протягом наступних чотирьох днів фанати розібрали ще 5 млн екземплярів. Виручка продавця склала більше $ 1, 15 мільярдів.
Любителі консолі від Microsoft також не оминули увагою новинку - серед покупців приблизно 8,8 млн осіб (55%), а варіант для приставки від Sony вибрали 7,2 млн (45%).

Схоже GTA V має всі шанси продовжити традиційне входження розробок Rockstar до книги рекордів Гіннеса. Нагадаємо, що серія GTA є однією з небагатьох ігор, що постійно б'є рекорди. Так, свого часу відзначились:

San Andreas - "Гра з найбільшою кількістю композицій " (156 ліцензійних пісень) , "Гра з найбільшою ігровою територією" ( 17 квадратних миль) і " Гра з найбільшою кількістю запрошених акторів " (339 акторів).
Що стосується GTA 4 , то ця гра побила ще більше рекордів . Першою вершини досягли ще до релізу - у квітні 2008 року продюсер серії Леслі Бензіс (Leslie Benzies ) повідомив , що на розробку гри витрачено більше 100 мільйонів доларів. Попередній рекорд в 70 мільйонів тримала гра Shenmue. Так "четвірка" отримала звання "Самий великий бюджет відеогри". Наступні було побито відразу після надходження гри у продаж - за перший день було продано копій на 310 мільйонів доларів, а за перший тиждень - на 500 мільйонів. Таким чином, перемога відразу у двох номінаціях "Найшвидше продаваєма гра за 24 години" і "Найбільший дохід, принесений продуктом індустрії розваг".
Далі грою GTA 4 побито рекорди GTA: San Andreas. Тепер " Найбагатший OST" належав саме "четвірці " (218 ліцензійних композицій) . А цифру у 339 запрошених акторів побили новим результатом у 861 актор. Правда , з них самий серйозні ролі озвучували 174, а решта 687 потрапили в проект мало не на правах волонтерів.
У 2011 році в Guinness Book of World Records: Gamer's Edition після опитування, в якому взяли участь 13 000 осіб, опублікували список з 50 найпопулярніших персонажів. 13 місце зайняв Ніко Беллік з GTA 4 , а 22-е - Карл CJ Джонсон з GTA: San Andreas. Перша трійка виглядала так: Маріо, Лінк і Майстер Чіф.
На початку наступного року був опублікований список з ігор з найкращої кінцівкою. GTA: San Andreas посіла 37 ( з 50) місце , а GTA 4 - 18-е . Першим номером виявилася Call of Duty : Black Ops .
А ось в "Списку 50 найпопулярніших серій за всю історію", опублікованому в 2010 році гри лінійки GTA зайняли 10 місце, першою стала серія Halo. І якщо попередні 3 списку складалися за опитуваннями геймерів, то за звання "Найбільш обговорювана серія ігор в історії" , присуджене GTA, говорять цифри - написано більше 4000 статей про зв'язок ігор серії з реальними злочинами і проявами насильства.
Такий ось рекордний виходить Grand Theft Auto, але головні досягнення серії ще попереду і будуть належати GTA V.

За матеріалами: http://gazetadaily.ruhttp://gta.com.ua

» В Нью-Йорку оберуть команду найкращих хакерів
Додано: Середа, 25 Вересня 2013 року о 09:25
Автор: Дмитро Медзатий

hackНью-Йоркський університет проводить всесвітні змагання хакерів. У фінал вийшли команди США та Китаю. Спонсором чемпіонату серед хакерів стало Міністерство національної безпеки США, повідомляє «Фокус». Більшість команд беруть участь у змаганні дистанційно, хоча деякі учасники таки приїхали в Нью-Йорк. У півфіналі найкращі результати продемонстрували хакерські команди з США і Китаю - колективи університетів Піттсбурга та Пекіна. Змагання не мають вікового порогу для учасників, однак у фіналі, який пройде в листопаді, перемога може бути присуджена тільки студентському колективу.Організатори запевняють, що на підготовку всесвітніх змагань хакерів пішло півроку.Вже кілька років в університеті факультативно готують «білих хакерів», які будуть затребувані не криміналітетом, а приватними компаніями та державними структурами США, зацікавленими в захисті своїх даних.

За матеріалами: http://zachet.in.ua

‹ First  < 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 >  Last ›