‹ First  < 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 >  Last ›
» Участь викладачів у Міжнародній науковій конференції "Сучасні комп’ютерні системи та мережі: розробка та використання ACSN-2013"
Додано: Понеділок, 23 Вересня 2013 року о 22:16
Автор: Тетяна Говорущенко

16-18 вересня 2013 року відбулась Міжнародна наукова конференція "Сучасні комп’ютерні системи та мережі: розробка та використання ACSN-2013" на базі Національного університету "Львівська політехніка". Викладачі кафедри СПр - доцент Говорущенко Т.О. та асистент Іванчишин Д.О. - взяли участь у роботі конференції, зокрема, виконали доповіді на секції №4 "Software Engineering", і були нагороджені сертифікатами за кращі секційні доповіді.

» Участь викладачів кафедри системного програмування в міжнародній конференції Computer Networks (Польща)
Додано: П'ятниця, 6 Вересня 2013 року о 19:48
Автор: Сергій Лисенко

Викладачі кафедри системного програмування Лисенко Сергій та Крищук Андрій взяли участь у 20-ій  міжнародній науковій конференції  Computer Networks, організованій Інститутом Інформатики Сілезького  національного університету (м.Глівіце, Польща).

Конференція проводилася в Палаці Брунов, який розміщений в містечку Львувек-Шлёнскі (палац є замком XVIII віку).

На конференції викладачами кафедри було здійснено доповіді на тему «Multi-Agent Based Approach for Botnet Detection in a Corporate Area Network Using Fuzzy Logic» на секційному засіданні.

За результатами роботи конференції опубліковано статтю 'Multi-Agent Based Approach for Botnet Detection in a Corporate Area Network Using
Fuzzy Logic" (Oksana Pomorova, Oleg Savenko, Sergii Lysenko and Andrii Kryshchuk) в науковому журналі Computer Networks Communications in Computer and Information Science, який публікується видавництвом Springer, і який входить до рейтингу Scopus.

Вибрані матеріали робіт учасників конференції були проаналізовані та представлені на науковому семінарі кафедри системного програмування та рекомендовані до включення в навчальний процес.

Отримано прогресивний досвід впровадження новітніх технологій в навчальний процес кафедри системного програмування.

‹ First  < 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 >  Last ›