‹ First  < 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 >  Last ›
» Літаючі роботи-листоноші будуть розносити пошту і посилки
Додано: П'ятниця, 6 Вересня 2013 року о 16:06
Автор: Дмитро Медзатий

fob

У Китаї збираються використовувати літаючих роботів для перевезення пошти і невеликих комерційних вантажів. Найбільший у світі поштовий сервіс МSF Express отримав дозвіл на використання літаючих роботів-дронів, які доставлятимуть пошту і невеликі вантажі навіть у ті райони країни, де немає поштових відділень.

Всі подробиці технічних характеристик роботів-листонош поки не повідомляються, але, як стало відомо, пересуватися по місцевості вони будуть за чітко заданими маршрутами, використовуючи для орієнтування GPS. Повідомляється , що в екстрених ситуаціях, роботи- дрони будуть перемикатися на ручне керування. Незвичайні кур'єри зможуть підніматися вгору на сто метрів і перевозити з собою вантаж вагою до трьох кілограмів.

Широке використання роботів-дронів дозволить Китаю забезпечити надійною системою поштової доставки всі райони країни, особливо ті, до яких важко дістатися через погані дороги або інші проблеми. Крім цього, поштова компанія зможе значно заощадити на паливі, адже основним джерелом енергії будуть електричні батареї.

Варто відзначити, що в Америці використання роботів для доставки пошти і посилок поки не дозволено . Проте американська влада вже надала декілька виняткових дозволів на польоти таких роботів . Передбачається , що в найближчі кілька років доставкою американської пошти будуть займатися понад 30 тисяч роботів.

За матеріалами: http://gipoteza.net

» CarTube - новий проект корпорації Google
Додано: Вівторок, 3 Вересня 2013 року о 13:01
Автор: Дмитро Медзатий

CarTube

Корпорація Google, відома своїми прогресивними наробітками у галузі інноваційних технологій, презентувала новий проект - Car Tube. Як стає зрозуміло з промо-відео, CarTube - неймовірно сміливий інноваційний проект, суть якого полягає у перенесені всіх можливостей порталу YouTube на найбільш розповсюджений мобільний пристрій - автомобіль. Новітня розробка зосереджена на підвищенні безпеки та експлуатаційних характеристик автомобілів. Незважаючи на високу вартість розробки, вона неодмінно знайде своїх поціновувачів.

 

За матеріалами:Laughing

‹ First  < 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 >  Last ›