» І етап Міжнародної студентської олімпіади з програмування ACM
Додано: Четвер, 14 Квітня 2011 року о 14:21
Автор: Юрій Кльоц

9 квітня 2011 року в Хмельницькому національному університеті пройшов перший етап 36 Міжнародної студентської олімпіади  з програмування "АСМ - 2011" (1/8 фіналу студентської першості світу з програмування).

emb

Кафедру системного програмування  представляли шість команд, до складу кожної з яких входило по три студенти-учасники. 

Команда у складі Іванчишина Д.О., Ткача В.В., Капіноса Я.Л. посіла перше місце по Хмельницькій області та 14-е в загальноукраїнському рейтингу.

Вітаємо перможців та учасників олімпіади!

» Робоча зустріч з проекту TEMPUS SAFEGUARD
Додано: Четвер, 14 Квітня 2011 року о 12:08
Автор: Тетяна Говорущенко

31 березня та 1 квітня 2011 року у м.Харкові на базі Національного аерокосмічного університету ім.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"  відбулась робоча зустріч з метою моніторингу стану виконання робіт за проектом TEMPUS SAFEGUARD. Моніторинг здійснював Робін Блумфілд (Robin Bloomfield),  доктор наук, професор з гарантоздатності систем та програмного забезпечення City University (Лондон), директор Центру надійності програмного забезпечення City University, директор з промислових зв'язків Міждисциплінарного дослідницького проекту Великої Британії по гарантоздатності, член-засновник центру Аделард, член Консультативної Групи з проблем програмного забезпечення Міжнародного агенства з атомної енергії (МАГАТЕ), член Дослідницької Групи з безпеки програмного забезпечення Комісії з охорони здоров'я та безпеки Великобританії, член Консультативної Групи з вимог щодо безпеки систем повітряного руху, член Консультативної Ради з інформаційного забезпечення, голова Європейського семінару з комп'ютерних систем, член програмного комітету Safecomp. Кафедру системного програмування ХНУ на зустрічі представляла Говорущенко Тетяна, кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, доцент кафедри системного програмування.