» SAFEGUARD Autumn School 2011
Додано: Вівторок, 20 Вересня 2011 року о 11:47
Автор: Дмитро Медзатий

Safeguard Autumn School 2011

SAS 2011

12-16 вересня 2011 року у рамках міжнародного проекту TEMPUS SAFEGUARD (National Safeware Engineering Network of Centers of Innovative Academia-Industry  Handshaking), на базі Севастопольського інституту банківської справи проведено осінню школу для магістрів та аспірантів у галузі критичного комп’ютінгу та безпеки критичних інфраструктур (SAFEGUARD Autumn School 2011).  

SAS_2011 group photo

У роботі школи від кафедри системного програмування взяли участь: доцент, к.т.н. Медзатий Д.М., викладач Іванчишин Д.О., студент групи СПрм-07-1 Парфенов С.О. та студент групи КІ-08-2 Якубина М.В.

Учасники школи прослухали курс лекцій за напрямом критичного комп’ютінгу (Critical Computing) та безпеки критичних інфраструктур (Safety of Critical Infrastructures), а також виступили з доповідями щодо результатів власних наукових досліджень.

parfenov

Для проведення лекцій були запрошені провідні професори університетів Великобританії (Dr Chris Phillips - Newcastle upon Tyne University), Італії (Prof. Stefano Russo – University of Naples Federico II, Napoli; Dr Mario Fusani, Dr Felicita Di Giandomenico, Dr Stefania Gresi – ISTI-CNR, Pisa), Фінляндії (Dr Elena Troubitsyna – Abo Academi University, Turku), а також професори з України.

Всі лекції, обговорення та виступи учасників школи проводились англійською мовою. При підведенні підсумків роботи школи учасникам були вручені відповідні сертифікати.

cert

Програмою школи були передбачені екскурсії визначними місцями Севастополя, то ж учасники мали змогу ознайомитись з ними та відпочити.

khersones

Art-bay

» II Summer Programming School, Sevastopol, August, 2011
Додано: Четвер, 1 Вересня 2011 року о 22:24
Автор: Юрій Кльоц

З 6 серпня по 17 серпня 2011 року на базі Севастопольського Національного університету ядерної енергії та промисловості  проходила II Міжнародна літня школа з програмування серед студентів.

В змаганнях, що проводились за правилами щорічної першості світу АСМ ICPC серед студентських команд з програмування (Association for Computing Machinery, http://www.acm.org, http://cm.baylor.edu/welcome.icpc), взяли участь 47 команд з України, Грузії та Росії.

Організаційно школа проводилась у вигляді 11-ти денного марафону, сім з яких були робочими. У робочі дні проводилась тематична лекція, змагання за темою лекції, аналіз задач.

Основними мовами програмування були C++, C#, Java.

Хмельницький національний університет представляла команда студентів "Proscuriv" кафедри системного програмування в складі Вараниці Анатолія, Ткача Михайла, Порчинського Руслана.

Виборовши  в один із днів перше місце в абсолютному заліку команд, за сумарним рейтингом "Proscuriv" посіла друге місце у першій лізі.