» Попередній захист 2013
Додано: Неділя, 19 Травня 2013 року о 10:06
Автор: Юрій Кльоц

Оголошення

 

27 травня з 1000 до 1300 в аудиторії 1-114 відбудеться попередній захист дипломних проектів. Явка студентів 5-го курсу обов'язкова.

» СПІВПРАЦЯ УКРАЇНИ ТА ЄС У СФЕРІ ВИЩОЇ ОСВІТИ: 20 РОКІВ РАЗОМ У ПРОГРАМІ ТЕМПУС
Додано: П'ятниця, 17 Травня 2013 року о 09:03
Автор: Тетяна Говорущенко

Міжнародна конференція «Темпус-Україна @20» пройшла 14 травня 2014 р. в готелі «Русь» і була присвячена святкуванню двадцятиріччя Програми Темпус в Україні – програми співпраці України та Європейського Союзу у сфері вищої освіти.

Кафедру системного програмування ХНУ на конференції представляла Говорущенко Тетяна Олександрівна, кандидат технічних наук, доцент.

Конференцію було організовано Міністерством освіти і науки України, Національним Темпус-офісом в Україні та Європейським Союзом. Протягом заходу близько 200 представників вищих навчальних закладів України та ЄС, європейських агенцій обговорювали здобутки і труднощі втілення проектів програми Темпус в Україні протягом 20 років і визначали шляхи подальшого впровадження і використання результатів програми за напрямами: модернізація навчальних програм, університетське врядування, вища освіта і суспільство.

Відкриваючи конференцію, Міністр освіти і науки України, пан Дмитро Табачник зазначив, що в рамках програми Темпус Міністерство завжди підтримує вищі навчальні заклади, і вже 20 років виступає бенефіціаром та партнером в 72 проектах програми Темпус з поміж більше 200 проектів, що втілювалися за участі українських університетів. Міністр зауважив на результати втілення програми Темпус в Україні, серед яких зміцнення якості вищої освіти, надання можливостей для створення партнерств вищих навчальних закладів України з університетами ЄС. Існування таких партнерств не обмежується часовими рамками програми, вони продовжують життя після закінчення проектів Темпус. «...ми вважаємо, що програма Темпус повинна стати одним із пріоритетів державної політики у сфері вищої освіти», - пан Дмитро Табачник.

В свою чергу Голова Представництва ЄС в Україні, посол Ян Томбінські підкреслив важливість обміну досвідом між європейськими та українськими університетами та ефективний внесок програми Темпус в розбудову вищої освіти в Україні. Посол наголосив, що Україна зможе скористатися навіть ширшими можливостями після підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Пан Клаус Хаупт, керівник програми Темпус, Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури, охарактеризував програму Темпус як видатний приклад ефективної співпраці між Україною та країнами-членами Європейського Союзу. Пан Хаупт також поінформував учасників конференції про перспективи розвитку освітніх програм ЄС до 2020 року.

 

» Безкоштовні та актуальні продукти для розробки від Microsoft
Додано: Четвер, 16 Травня 2013 року о 15:23
Автор: Дмитро Іванчишин

DreamSpark - це програма Майкрософт з підтримки технічної освіти шляхом надання доступу до програмного забезпечення Майкрософт для навчальних, викладацьких та дослідницьких цілей.

DreamSpark

У перелік продуктів, що надаються для безкоштовного скачування та використання студентами входять:

∙ Visual Studio 2012/2010/2008/2005 Professional Edition
∙ Expression Studio 3 (включая Web, Blend, Encoder и Design)
∙ Microsoft SQL Server 2012/2008/2005 
∙ Windows Server 2012/2008/2003
∙ Microsoft XNA Game Studio 4
∙ Robotics Developer Studio 2008 R2 Academic Edition
∙ СCR and DSS Toolkit 2008 R2 Academic Edition
∙ Microsoft IT Academy Student Pass

Для отримання доступу до скачування необхідно при реєстрації на сайті DreamSpark надіслати скан-копію дійсного студентського квитка. Альтернативним варіантом є реєстрація на будь-який безкоштовний курс від Microsoft (для прикладу по C#) на сайті Intuit та отримання безкоштовного ключа для проекту DreamSpark.

Користуйтесь офіційними ліцензійними продуктами з актуальними оновленнями та підтримкою!