» За допомогою комутаторів Cisco була створена найбільша в світі світлова скульптура
Додано: Понеділок, 22 Липня 2013 року о 09:17
Автор: Дмитро Медзатий

Міст Бей Брідж, що з'єднує Сан-Франциско з Трежер-Айленд, був перетворений на найбільшу в світі світлову скульптуру. При цьому були використані комутатори Cisco, передає IT Expert з посиланням повідомлення прес-служби компанії.
«Нам була важлива максимальна надійність, - говорить автор інсталяції, нью-йоркський художник Лео Вільяреаль (Leo Villareal), - тому ми і вибрали це обладнання».
Унікальна світлова інсталяція в затоці Сан-Франциско - це:
2,9 км - загальна довжина прокладеного на мосту оптоволоконного кабелю

300 - вертікальних кабелів із закріпленими на них світлодіодами

150 метрів - висота інсталяції в найвищій точці

25 000 - світлодіодних вузлів

255 - рівнів яскравості кожного світлодіода

60 разів на секунду може міняти яскравість кожен світлодіод

50 мільйонів людей, які, як очікується, наяву побачать цей арт-об'єкт за два роки.

За матеріалами:http://itexpert.org.ua

» Нова технологія передбачає місце знаходження будь-якої людини через 5 років
Додано: П'ятниця, 19 Липня 2013 року о 11:07
Автор: Дмитро Медзатий

Програмісти з Microsoft і Google розробляють комп'ютерну програму, яка за допомогою аналітичних протоколів та аналізу повсякденних пересувань людини може передбачити, де ви опинитеся через 5 років.

GPS

Розробники стверджують, що програма Far Out здатна зробити надточний прогноз, навіть якщо людина змінить місце роботи, набуде новий сімейний стан або купить новий будинок на іншому кінці земної кулі. Аналітичні алгоритми можуть врахувати майже будь-які відхилення від рутинної траєкторії життя.

На початковій стадії розробки програмісти роздали 703 добровольцям з Сіетла пристрої з GPS і запропонували носити їх з собою скрізь і завжди: на роботу, в магазин, у гості до друзів і навіть брати в подорожі. Крім того, транспортні засоби, якими користувалися добровольці, також оснащувалися GPS-пристроями.
В результаті даного експерименту розробники зібрали дані про переміщення добровольців за 32 000 днів в 150 мільйонах різних точок локації. Згідно з отриманими даними переважна більшість людей в основному передбачувані протягом тривалих періодів, і рідко демонструють несподівані пересування, які б не змогла передбачити програма.

За матеріалами:http://internetua.com