» Grand Theft Auto V - найуспішніший проект тижня
Додано: Середа, 25 Вересня 2013 року о 14:39
Автор: Дмитро Медзатий

gta5

Протягом перших п'яти днів зі старту продажів, гра розійшлася тиражем в 16 млн екземплярів. Скуповували диски не любителі мелодраматичних проектів, а цілком собі реальні ігромани. Нова гра від Rockstar Games обігнала Call of Duty: Modern Warfare 3 з його 13.45 мільйонами, який до недавна вважався світовим лідером продажів.
Вже в перший день продажів можна було говорити про комерційний успіх проекту - було продано 11,5 млн копій дисків з грою. Протягом наступних чотирьох днів фанати розібрали ще 5 млн екземплярів. Виручка продавця склала більше $ 1, 15 мільярдів.
Любителі консолі від Microsoft також не оминули увагою новинку - серед покупців приблизно 8,8 млн осіб (55%), а варіант для приставки від Sony вибрали 7,2 млн (45%).

Схоже GTA V має всі шанси продовжити традиційне входження розробок Rockstar до книги рекордів Гіннеса. Нагадаємо, що серія GTA є однією з небагатьох ігор, що постійно б'є рекорди. Так, свого часу відзначились:

San Andreas - "Гра з найбільшою кількістю композицій " (156 ліцензійних пісень) , "Гра з найбільшою ігровою територією" ( 17 квадратних миль) і " Гра з найбільшою кількістю запрошених акторів " (339 акторів).
Що стосується GTA 4 , то ця гра побила ще більше рекордів . Першою вершини досягли ще до релізу - у квітні 2008 року продюсер серії Леслі Бензіс (Leslie Benzies ) повідомив , що на розробку гри витрачено більше 100 мільйонів доларів. Попередній рекорд в 70 мільйонів тримала гра Shenmue. Так "четвірка" отримала звання "Самий великий бюджет відеогри". Наступні було побито відразу після надходження гри у продаж - за перший день було продано копій на 310 мільйонів доларів, а за перший тиждень - на 500 мільйонів. Таким чином, перемога відразу у двох номінаціях "Найшвидше продаваєма гра за 24 години" і "Найбільший дохід, принесений продуктом індустрії розваг".
Далі грою GTA 4 побито рекорди GTA: San Andreas. Тепер " Найбагатший OST" належав саме "четвірці " (218 ліцензійних композицій) . А цифру у 339 запрошених акторів побили новим результатом у 861 актор. Правда , з них самий серйозні ролі озвучували 174, а решта 687 потрапили в проект мало не на правах волонтерів.
У 2011 році в Guinness Book of World Records: Gamer's Edition після опитування, в якому взяли участь 13 000 осіб, опублікували список з 50 найпопулярніших персонажів. 13 місце зайняв Ніко Беллік з GTA 4 , а 22-е - Карл CJ Джонсон з GTA: San Andreas. Перша трійка виглядала так: Маріо, Лінк і Майстер Чіф.
На початку наступного року був опублікований список з ігор з найкращої кінцівкою. GTA: San Andreas посіла 37 ( з 50) місце , а GTA 4 - 18-е . Першим номером виявилася Call of Duty : Black Ops .
А ось в "Списку 50 найпопулярніших серій за всю історію", опублікованому в 2010 році гри лінійки GTA зайняли 10 місце, першою стала серія Halo. І якщо попередні 3 списку складалися за опитуваннями геймерів, то за звання "Найбільш обговорювана серія ігор в історії" , присуджене GTA, говорять цифри - написано більше 4000 статей про зв'язок ігор серії з реальними злочинами і проявами насильства.
Такий ось рекордний виходить Grand Theft Auto, але головні досягнення серії ще попереду і будуть належати GTA V.

За матеріалами: http://gazetadaily.ruhttp://gta.com.ua

» В Нью-Йорку оберуть команду найкращих хакерів
Додано: Середа, 25 Вересня 2013 року о 09:25
Автор: Дмитро Медзатий

hackНью-Йоркський університет проводить всесвітні змагання хакерів. У фінал вийшли команди США та Китаю. Спонсором чемпіонату серед хакерів стало Міністерство національної безпеки США, повідомляє «Фокус». Більшість команд беруть участь у змаганні дистанційно, хоча деякі учасники таки приїхали в Нью-Йорк. У півфіналі найкращі результати продемонстрували хакерські команди з США і Китаю - колективи університетів Піттсбурга та Пекіна. Змагання не мають вікового порогу для учасників, однак у фіналі, який пройде в листопаді, перемога може бути присуджена тільки студентському колективу.Організатори запевняють, що на підготовку всесвітніх змагань хакерів пішло півроку.Вже кілька років в університеті факультативно готують «білих хакерів», які будуть затребувані не криміналітетом, а приватними компаніями та державними структурами США, зацікавленими в захисті своїх даних.

За матеріалами: http://zachet.in.ua

» Участь викладачів у Міжнародній науковій конференції "Сучасні комп’ютерні системи та мережі: розробка та використання ACSN-2013"
Додано: Понеділок, 23 Вересня 2013 року о 22:16
Автор: Тетяна Говорущенко

16-18 вересня 2013 року відбулась Міжнародна наукова конференція "Сучасні комп’ютерні системи та мережі: розробка та використання ACSN-2013" на базі Національного університету "Львівська політехніка". Викладачі кафедри СПр - доцент Говорущенко Т.О. та асистент Іванчишин Д.О. - взяли участь у роботі конференції, зокрема, виконали доповіді на секції №4 "Software Engineering", і були нагороджені сертифікатами за кращі секційні доповіді.

» Участь викладачів кафедри системного програмування в міжнародній конференції Computer Networks (Польща)
Додано: П'ятниця, 6 Вересня 2013 року о 19:48
Автор: Сергій Лисенко

Викладачі кафедри системного програмування Лисенко Сергій та Крищук Андрій взяли участь у 20-ій  міжнародній науковій конференції  Computer Networks, організованій Інститутом Інформатики Сілезького  національного університету (м.Глівіце, Польща).

Конференція проводилася в Палаці Брунов, який розміщений в містечку Львувек-Шлёнскі (палац є замком XVIII віку).

На конференції викладачами кафедри було здійснено доповіді на тему «Multi-Agent Based Approach for Botnet Detection in a Corporate Area Network Using Fuzzy Logic» на секційному засіданні.

За результатами роботи конференції опубліковано статтю 'Multi-Agent Based Approach for Botnet Detection in a Corporate Area Network Using
Fuzzy Logic" (Oksana Pomorova, Oleg Savenko, Sergii Lysenko and Andrii Kryshchuk) в науковому журналі Computer Networks Communications in Computer and Information Science, який публікується видавництвом Springer, і який входить до рейтингу Scopus.

Вибрані матеріали робіт учасників конференції були проаналізовані та представлені на науковому семінарі кафедри системного програмування та рекомендовані до включення в навчальний процес.

Отримано прогресивний досвід впровадження новітніх технологій в навчальний процес кафедри системного програмування.

» Літаючі роботи-листоноші будуть розносити пошту і посилки
Додано: П'ятниця, 6 Вересня 2013 року о 16:06
Автор: Дмитро Медзатий

fob

У Китаї збираються використовувати літаючих роботів для перевезення пошти і невеликих комерційних вантажів. Найбільший у світі поштовий сервіс МSF Express отримав дозвіл на використання літаючих роботів-дронів, які доставлятимуть пошту і невеликі вантажі навіть у ті райони країни, де немає поштових відділень.

Всі подробиці технічних характеристик роботів-листонош поки не повідомляються, але, як стало відомо, пересуватися по місцевості вони будуть за чітко заданими маршрутами, використовуючи для орієнтування GPS. Повідомляється , що в екстрених ситуаціях, роботи- дрони будуть перемикатися на ручне керування. Незвичайні кур'єри зможуть підніматися вгору на сто метрів і перевозити з собою вантаж вагою до трьох кілограмів.

Широке використання роботів-дронів дозволить Китаю забезпечити надійною системою поштової доставки всі райони країни, особливо ті, до яких важко дістатися через погані дороги або інші проблеми. Крім цього, поштова компанія зможе значно заощадити на паливі, адже основним джерелом енергії будуть електричні батареї.

Варто відзначити, що в Америці використання роботів для доставки пошти і посилок поки не дозволено . Проте американська влада вже надала декілька виняткових дозволів на польоти таких роботів . Передбачається , що в найближчі кілька років доставкою американської пошти будуть займатися понад 30 тисяч роботів.

За матеріалами: http://gipoteza.net

» CarTube - новий проект корпорації Google
Додано: Вівторок, 3 Вересня 2013 року о 13:01
Автор: Дмитро Медзатий

CarTube

Корпорація Google, відома своїми прогресивними наробітками у галузі інноваційних технологій, презентувала новий проект - Car Tube. Як стає зрозуміло з промо-відео, CarTube - неймовірно сміливий інноваційний проект, суть якого полягає у перенесені всіх можливостей порталу YouTube на найбільш розповсюджений мобільний пристрій - автомобіль. Новітня розробка зосереджена на підвищенні безпеки та експлуатаційних характеристик автомобілів. Незважаючи на високу вартість розробки, вона неодмінно знайде своїх поціновувачів.

 

За матеріалами:Laughing