» Відзначення Дня працівника освіти та річниці університету
Додано: Четвер, 24 Жовтня 2013 року о 10:47
Автор: Тетяна Говорущенко

Згідно з Наказом №23-КВ Хмельницького національного університету, доценти кафедри системного програмування Говорущенко Тетяна Олександрівна та Кльоц Юрій Павлович відзначені як кращі викладачі ВНЗ та нагороджені грамотами за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання молодого покоління

» Microsoft заплатить $ 100 тис. за злом продуктів компанії
Додано: Середа, 9 Жовтня 2013 року о 14:54
Автор: Дмитро Медзатий

cash

Компанія Microsoft погодилася виплатити британському фахівцю з IT-безпеки рекордні $ 100 тис. за виявлення критичної вразливості в її продуктах, що дозволяє обходити механізм захисту і атакувати користувачів продуктів Microsoft.
Проблема була виявлена ​​Джеймсом Форшоу, главою дослідницького підрозділу Context Information Security. Виплати проводяться в рамках програми Microsoft Mitigation Bypass Bounty. Раніше Форшоу також виявив баг в Internet Explorer 11, який був пов'язаний з архітектурою браузера, за це він також отримає винагороду.
Таким чином, загальний чек IT- дослідника складе $ 109 400. Значна частина грошей піде компанії Context , проте сам Форшоу також отримає "пристойний" бонус.

Кеті Муссуріс, старший фахівець в Microsoft Security Response Center, говорить, що компанія не публікуватиме ніяких даних про вразливість до тих пір, поки вона не буде повністю усунена. Однак вона натякнула на те, що рекордний обсяг виплат вказує на те, що виявлена ​вразливість охоплює багато продуктів компанії і дозволяє проводити справді суттєві несанкціоновані операції. "Причина за якою ми платимо так багато полягає в тому, що була відкрита нова техніка атак і техніка обходу захисту, це дозволить нам виробити стратегію щодо захисту від цілого класу схожих атак в майбутньому, - говорить Муссуріс. - Ці знання допоможуть нам захиститися від безлічі індивідуальних вразливостей в майбутньому".

За матеріалами:http://www.cybersecurity.ru