» Всесвітній чемпіонат з комп'ютерного спорту відбудеться у Києві у другій половині 2014 року
Додано: Середа, 20 Листопада 2013 року о 09:33
Автор: Дмитро Медзатий

fcsu

iesf

1 листопада на генеральних зборах Всесвітньої федерації комп'ютерного спорту (IeSF) в Бухаресті (Румунія) Україна стала повноправним членом федерації. Першим спільним проектом стане Всесвітній чемпіонат у Києві. Без вступу до IeSF можливості проводити заходи такого рівня не було. Як розповів голова Федерації кіберспорту України Гліб Малютін: "Федерація до цього йшла 10 років - Це досвід проведення подібних заходів у своїй країні. Це авторитет виконання всіх зобов'язань перед партнерами по чемпіонатах і геймерами - переможцями". Говорячи про значимість вступу до IеSF, він відзначив не тільки визнання успіхів і досягнень українських кібератлетів на міжнародному рівні. «Це ще й планомірна розробка правил проведення чемпіонатів, міжнародна підтримка і захист українських національних геймерів на міжнародній арені, а також, міжнародний графік участі українських геймерів. Крім того - це можливість проводити міжнародний Всесвітній чемпіонат в Україні, чого раніше теж не було». Він також додав, що серед українських кібератлетів користувачі від 12 років. І в майбутньому саме вони стануть підтримкою ІТ -галузі.

За матеріалами: http://itexpert.org.ua

» Продажі відеогри Call of Duty: Ghosts в першу добу перевищили $ 1 млрд.
Додано: Четвер, 7 Листопада 2013 року о 09:38
Автор: Дмитро Медзатий

call_of_duty

Відеогра Call of Duty: Ghosts від Activision Blizzard Inc. встановила новий рекорд добових продажів: у перший день випуску новинки її видавець заробив понад $ 1 млрд, повідомляє MarketWatch.

Попередній рекорд всього кілька тижнів тому був встановлений Grand Theft Auto (GTA) V від Take-Two Interactive Software Inc ., Що зібрала за добу $ 800 млн. Продажі GTA 5 досягли $ 1 млрд за три дні, тоді як встановила до неї рекорд гра Call of Duty: Black Ops II зібрала $ 1 млрд за п'ятнадцять днів, $ 500 млн з яких - у першу добу.
Єдиним твором розважального характеру, який раніше продемонстрував такі ж стрімкі темпи касових зборів, став у 2009 році фільм "Аватар" Джеймса Кемерона, який приніс за сімнадцять днів $ 1 млрд.
Світові продажі Call of Duty: Ghosts почалися опівночі у вівторок. Гра успішно продається, незважаючи на неоднозначні відгуки.
Акції Activision подорожчали на 1,2 % в ході торгів у середу на біржі в Нью - Йорку.

За матеріалами: http://www.companion.ua

» Жорсткі диски, наповнені гелієм, надійшли до продажу
Додано: Вівторок, 5 Листопада 2013 року о 15:54
Автор: Дмитро Медзатий

hdd_he

Компанія Western Digital почала продажі принципово нових жорстких дисків з гелієм - поки що тільки для великих покупців.

Ємність 3,5 - дюймових HDD становить 6 Тб за рахунок збільшеної кількості розміщених в корпусі пластин. Нові диски , окрім підвищеної ємності , дозволяють знизити енергоспоживання на 49 %. Крім того , енергоспоживання в режимі очікування знижено на 23%, а вага вінчестера стала значно меншою. Зазначимо , що перші вінчестери Ultrastar He6 будуть доступні тільки великим замовникам, які будуть їх використовувати для "хмарних" сервісів і зберігання великих обсягів даних. Коли до технології отримають доступ рядові користувачі, поки нічого не повідомляється.

Тим часом, інженери з Флоридського університету, США, розробили технологію багатошарового 3D-запису, яка перевершує всі сучасні засоби зберігання даних по потенційно можливій ​​щільності розміщення даних. Запис проводиться на три магнітних шари різної товщини, розділених ізолятором. Кожна магнітна ділянка здатний зберігати не 1 біт, а 3 біти інформації, приймаючи одне з восьми можливих станів.

За матеріалами:http://www.imena.ua