» Зустріч з GameDeveloper-ом Студії Stfalcon.com
Додано: Неділя, 29 Березня 2015 року о 19:41
Автор: Дмитро Медзатий

ktu           stfalcon

26 березня 2015 року, кафедрою системного програмування та Центром трансферу знань факультету програмування та комп'ютерних і телекомунікаційних систем, для студентів ІТ-напрямків Хмельницького національного університету було організовано та проведено зустріч з GameDeveloper-ом Студії Stfalcon.com Сергієм Катричем.

Serhiy Katrich

Serhiy Katrich

Під час зустрічи Сергій поділився із присутніми своїми враженнями від навчання у Хмельницькому політехнічному коледжі, а також Хмельницькому національному університеті. Розповів про свій досвід розроблення комп'ютерних ігор та дав поради зацікавленій молоді щодо вибудовування власного шляху становлення як спеціаліста з розроблення програмного забезпечення.

System Programming Stfalcon.com

Під час проведення зустрічи серед студентів які приймали участь у конкурсі ідей студентських проектів з розроблення програмного забезпечення було розіграно квитки на ІТ івент Code'n'Coffee, що проводиться Студією Stfalcon.com останнього четверга місяця.

Code'n'Coffee

Сподіваємось, що такі зустрічі з ІТ-фахівцями стануть регулярними!

» Конкурс студентських проектів
Додано: П'ятниця, 20 Березня 2015 року о 15:10
Автор: Дмитро Медзатий

ktu    stfalcon

Кафедра системного програмування та центр трансферу знань факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем, за підтримки студії Stfalcon.com оголошує конкурс ІДЕЙ студентських програмних проектів. До участі у конкурсі допускаються студенти Хмельницького національного університету усіх форм навчання та напрямків підготовки.

Для участі у конкурсі необхідно подати опис ІДЕЇ проекту, оформлений згідно ШАБЛОНУ, у електронному форматі на електронну адресу ktu.promo@gmail.com

Серед проектів, поданих до 14-00 25.03.2015 року буде розіграно три квитки на Code’n’Coffee #13 що відбудеться 26.03.2015 о 18.30 на базі офісу студії Stfalcon (вул.Зарічанська 3/2, перший під’їзд, 5-й поверх)

c&c

Автори проектів переможців конкурсу отримають технічну, консалтингову та організаційну підтримку для формування команди та реалізації запропонованих проектів на базі кафедри системного програмування та за підтримки провідних ІТ компаній хмельницького регіону.

Ваша ідея варта уваги!

» Зустріч з представниками Студії Stfalcon
Додано: П'ятниця, 20 Березня 2015 року о 15:04
Автор: Дмитро Медзатий

19 березня 2015 року на кафедрі системного програмування відбулась зустріч викладачів з представниками Студії Stfalcon.com (Директор: Степан Танасійчук; Креативний Веб-розробик: Артем Генвальд; Android розробник: Олександр Зозуля та Game розробник: Сергій Катрич)

stfalcon

Під час зустрічі обговорювались проблеми підготовки фахівців у галузі ІТ та шляхи їх вирішення. Зокрема було вироблено стратегію проведення практичної підготовки студентів, постійної взаємодії з роботодавцями, а також обговорено напрямки модифікації навчальних дисциплін з урахуванням потреб роботодавців у галузі ІТ. Намічено напрямки подальшої взаємодії університету з компанією Stfalcon

stfalcon

 

stfalcon

 

Stfalcon

Сподіваємось на плідну співпрацю!

» Участь викладачів кафедри у зимовій школі WINT-2015
Додано: Четвер, 5 Березня 2015 року о 12:27
Автор: Сергій Лисенко

 

14-21 лютого 2015 року викладачі кафедри системного програмування Сергій Лисенко та Андрій Крищук  взяли участь  у зимовій школі WINT-2015, оргарізованою в межах  міжнародних TEMPUS проектів SEREIN,CABRIOLET та  GREENCO.


Учасниками форуму було здійсно звіт про хід виконання проекту SEREIN,  а також доповідь про наукові досягнення кафедри.


» Візит доцентів кафедри системного програмування Говорущенко Т.О. та Тітової В.Ю. до Університету технологій та економіки м.Будапешт (Угорщина)
Додано: Четвер, 5 Березня 2015 року о 12:10
Автор: Тетяна Говорущенко

23-27 лютого 2015 року кандидати технічних наук, доценти кафедри системного програмування Говорущенко Тетяна Олександрівна та Тітова Віра Юріївна перебували в Університеті технологій та економіки м.Будапешт (Угорщина) в рамках Міжнародного проекту TEMPUS KTU з метою стажування, навчального візиту та активної участі в обговоренні перспектив проекту із іншими українськими та європейськими університетами-партнерами.

Кафедра системного програмування є лідером робочого пакету WP6 "Exploitation & Sustainability Plan" проекту TEMPUS KTU, тому доцент кафедри Говорущенко Т.О. зробила 25-хвилинну доповідь про бачення стратегії сталого розвитку проекту та завдання, які слід виконати членам консорціуму для забезпечення сталого розвитку проекту. Доцент кафедри Тітова В.Ю. зробила 5-хвилинну доповідь членам консорціуму про розроблений в рамках проекту сервіс підтримки підготовки грантових заявок.