» ІV Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених та студентів «Інтелектуальні технології в системному програмуванні»
Додано: П'ятниця, 24 Квітня 2015 року о 23:16
Автор: Тетяна Говорущенко

22-24 квітня 2015 року кафедра системного програмування Хмельницького національного університету спільно з кафедрою комп’ютерних систем та мереж Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича за підтримки Міністерства освіти і науки України провели ІV Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих учених та студентів «Інтелектуальні технології в системному програмуванні».

У конференції прийняли участь 125 учасників з 2-х ІТ-компаній (Студія Stfalcon.com, м.Хмельницький; Львівська філія данської компанії «Surftown») та 14-ти вищих навчальних закладів України (Хмельницький національний університет; Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій і систем, м.Київ; Київський національний університет ім. Шевченка; Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»; Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут»; Національний університет «Львівська політехніка»; Кіровоградський державний педагогічний університет ім. Винниченка; Вінницький національний технічний університет; Київська державна академія водного транспорту ім. Сагайдачного; Дніпродзержинський державний технічний університет; Університет банківської справи Національного банку України, м.Київ; Вінницький фінансово-економічний університет; Чернівецький національний університет ім. Федьковича; ПВНЗ «Міжнародний науково-технічний університет ім.Ю.Бугая», м.Київ).

Під час конференції працювали 6 секцій, на яких було заслухано 53 доповіді. Секції працювали за наступними напрямками:

- Технології системного програмування - під керівництвом доцента Савенка Олега Станіславовича;

- Інтелектуальні комп’ютерні системи та компоненти - під керівництвом доцента Кльоца Юрія Павловича;

- Розроблення та оцінювання якості системного програмного забезпечення - під керівництвом доцента Говорущенко Тетяни Олександрівни;

- Штучний інтелект: методи та засоби - під керівництвом доцента Тітової Віри Юріївни;

- Штучний інтелект у комп'ютерних іграх та робототехніці - під керівництвом доцента Медзатого Дмитра Миколайовича;

- Трансфер інформаційних технологій: Міжнародний досвід - під керівництвом професора Поморової Оксани Вікторівни.

На пленарному засіданні професором Поморовою О.В. та доцентом Говорущенко Т.О. було виконано презентацію діючого Міжнародного TEMPUS-проекту кафедри системного програмування "Knowledge Transfer Unit", в рамках якого у Хмельницькому національному університеті на Факультеті програмування та комп'ютерних і телекомунікаційних систем було створено Центр трансферу знань та технологій (ЦТТЗ). Така презентація здійснювалась з метою популяризації створеного ЦТТЗ серед представників ІТ-індустрії та серед студентів і викладачів Хмельницького національного університету та інших ВНЗ України. Крім того, на конференції обговорювалась концепція сталого розвитку Центру трансферу знань та технологій, розроблена професором Поморовою О.В. і  доцентами Говорущенко Т.О. та Медзатим Д.М., із представниками ІТ-індустрії та академічною спільнотою. Крмі цього, співробітники ЦТТЗ представили академічному та індустріальному загалу пілотний сервіс Центру - сервіс підтримки пошуку та написання заявок на грантове фінансування наукових досліджень та стажувань.

В обговоренні пленарних та секційних доповідей приймали активну участь викладачі та аспіранти кафедри системного програмування, а також студенти напрямку навчання «Комп’ютерна інженерія» та магістранти спеціальності «Системне програмування» Хмельницького національного університету.

На завершення програмний комітет конференції прийняв рішення нагородити трьох доповідачів дипломами за кращу доповідь:

1) Малярчука Р.А., аспіранта кафедри СПр ХНУ (наук.керівник - доцент Говорущенко Т.О.);

2) Бездиханюка В.В., магістранта спеціальності "Системне програмування" ХНУ (наук.керівник - доцент Тітова В.Ю.);

3) Стасенка А.С., студента 3-го курсу напрямку навчання «Комп’ютерна інженерія» (наук.керівник - доцент Гнатчук Є.Г.)

» Трансляція IT CONFERENCE І Я
Додано: Понеділок, 6 Квітня 2015 року о 11:52
Автор: Дмитро Медзатий

uaweb

Кафедрою системного програмування, спільно з UA WEB CHALLENGE та за підтримка студії Stfalcon.com з 20-24 квітня 2015 року, щоденно з 10-00 до 17-00 в аудиторії 1-101 для студентів Хмельницького національного університету буде проводитись трансляція доповідей "IT CONFERENCE I Я"  

Кожен день конференції буде присвячено одному із напрямків:

FRONT-END

BACK-END

QA

WEBDESIGN

SOFT-SKILLS

З детальною програмою конференції можна ознайомитись на http://conference.uawebchallenge.com/
В перервах заплановані кавабрейки з неформальним спілкуванням та обговоренням доповідей.


До зустрічі на IT CONFERENCE И Я!


P.S. Дякуємо UA Web Challenge за надану можливість у проведенні трансляцій для студентів Хмельницького національного університету та студії stfalcon.com за сприяння.


Шукаємо кавабрейк-спонсорів! 

» Перше місце в рейтингу кафедр ХНУ
Додано: Середа, 1 Квітня 2015 року о 13:48
Автор: Тетяна Говорущенко

Вітаємо

колектив кафедри системного програмування

за перше місце в рейтингу кафедр Хмельницького національного університету за 2013-2014 навчальний рік

у групі випускових (фахових) інженерно-технічних кафедр!!!