» Участь в ІІ-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з Технічної діагностики
Додано: П'ятниця, 29 Травня 2015 року о 00:11
Автор: Юрій Кльоц

Вітаємо

команду студентів кафедри системного програмування

в складі:

Чернецька М.Ю.

Репушанська М.А.

Неганова І.П.

з отриманням ІІІ місця на ІІ-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Технічна діагностика обчислювальних пристроїв та систем" (Одеський національний політехнічний університет)

» Переймаємо Європейський досвід!
Додано: П'ятниця, 22 Травня 2015 року о 20:52
Автор: Дмитро Медзатий

Переймаємо корисний Європейський досвід Смайлик «smile»
Сьогодні на кафедрі встановили рекорд по використанню екологічних засобів пересування. Троє викладачів приїхали велосипедами! Але це ще не межа!

bike

Переймаємо корисний Європейський досвід Смайлик «smile»
Сьогодні на кафедрі встановили рекорд по використанню екологічних засобів пересування. Троє викладачів приїхали велосипедами! Але це ще не межа!
» Участь доцента кафедри Говорущенко Т.О. у XI Міжнародній науково-практичній конференції "ICT in Education, Research and Industrial Applications: Integration, Harmonization and Knowledge Transfer" (ICTERI-2015)
Додано: Понеділок, 18 Травня 2015 року о 10:59
Автор: Тетяна Говорущенко

14-16 травня 2015 року у НУ "Львівська політехніка" відбулась XI Міжнародна науково-практична конференція "ICT in Education, Research and Industrial Applications: Integration, Harmonization and Knowledge Transfer" (ICTERI-2015), в якій взяли участь представники 15 країн. На основну конференцію були прийняті 16 робіт з 42 поданих робіт (38%), до участі у Workshops були прийняті 29 робіт із 77 поданих (38%).

До участі в основній конференції була прийнята й робота к.т.н., доцента кафедри СПр Говорущенко Т.О. та аспіранта кафедри СПр Красія А.В., тому, згідно з програмою конференції, Говорущенко Т.О. зробила доповідь на секції №2 конференції 15 травня 2015 року. 

» Вітаємо!
Додано: Четвер, 14 Травня 2015 року о 15:16
Автор: Тетяна Говорущенко

Вітаємо

колектив кафедри системного програмування

з другим місцем з наукової роботи

серед випускових (фахових) інженерно-технічних кафедр!

Вітаємо

доцентів кафедри системного програмування

Говорущенко Т.О. та Лисенка С.М.

з нагородженням грамотами Управління освіти

Хмельницької міської ради

за високі досягнення в науковій діяльності

та з нагоди Дня Науки!

» Семінар по NodeJS
Додано: Четвер, 7 Травня 2015 року о 21:06
Автор: Дмитро Медзатий

До уваги студентів!

 

Запрошуємо прийняти участь у двогодинному семінарі по Node.js.

nodejs

За дві години майстер класу розробимо на JavaScript невеличкий Web-сервіс (single page application).

 

Знання базових основ Node.js та JavaScript вітається,

але не є обов’язковим.

 

Детальні інструкції щодо підготовки середовища розроблення на власному ноутбуку та точну дату і час проведення семінару буде повідомлено зареєстрованим користувачам на e-mail.

 

Посилання для реєстрації 

До уваги студентів!

Запрошуємо прийняти участь у двогодинному семінарі по Node.js.
» Візит доцентів кафедри системного програмування Медзатого Д.М. та Говорущенко Т.О. до Університету прикладних наук FH Joanneum м.Грац (Австрія)
Додано: Середа, 6 Травня 2015 року о 15:24
Автор: Тетяна Говорущенко

28-30 квітня 2015 року кандидати технічних наук, доценти кафедри системного програмування Медзатий Дмитро Миколайович та Говорущенко Тетяна Олександрівна перебували в Університеті прикладних наук FH Joanneum м.Грац (Австрія) в рамках Міжнародного проекту TEMPUS KTU з метою стажування, звітування щодо виконаної роботи та активної участі в обговоренні перспектив проекту із іншими українськими та європейськими університетами-партнерами.

 

Кафедра системного програмування ХНУ є лідером робочого пакету WP6 "Exploitation & Sustainability Plan" проекту TEMPUS KTU, тому доцент кафедри Медзатий Д.М. зробив 45-хвилинну доповідь про бачення стратегії сталого розвитку проекту та завдання, які слід виконати членам консорціуму для забезпечення сталого розвитку проекту, а також відзвітував про роботу кафедри, виконану за проектом і за вищезгаданим  робочим пакетом. Крім цього, доценти кафедри Медзатий Д.М. зробили 10-хвилинну доповідь членам консорціуму про можливість міжпроектної співпраці та тренування з іншими TEMPUS-проектами, близькими за тематикою до проекту TEMPUS KTU, згідно рекомендацій Українського ТЕМПУС-офісу.

 

Також в рамках візиту до Університету FH JOANNEUM доценти кафедри Медзатий Д.М. та Говорущенко Т.О. прийняли участь в Семінарі з розроблення компетентостей (в рамках компетентісного підходу до навчання) і визначення загальних та фахових компетентностей для навчальних дисциплін.


» Попередній захист дипломних проектів та робіт
Додано: Середа, 6 Травня 2015 року о 14:15
Автор: Тетяна Говорущенко

Шановні студенти 5-го курсу!

 

18 травня з 1100 до 1430 та 19 травня з 1100 до 1430 в аудиторії 1-114 відбудеться попередній захист дипломних проектів (спеціалістів) та дипломних робіт (магістрів) студентів, що навчаються за спеціальністю "Системне програмування".

Явка студентів 5-го курсу (спеціалістів та магістрів) спеціальності "Системне програмування" з усіма наявними матеріалами по дипломному проектуванню обов'язкова!!!