» Зустрічі з кандидатом на посаду ректора Хмельницького національного університету проф. Поморовою О.В.
Додано: Понеділок, 21 Грудня 2015 року о 11:44
Автор: Дмитро Медзатий

Pomorova

Завідувач кафедри системного програмування д.т.н., професор Поморова Оксана Вікторівна є кандидатом на посаду ректора Хмельницького національного університету.

З передвиборчою програмою проф. Поморової О.В. можна ознайомитись на сайті університету: Програма кандидата Поморової О.В.

Запрошуємо усіх співробітників університету і просто зацікавлених осіб на зустрічі з кандидатом на посаду ректора ХНУ проф. Поморовою Оксаною Вікторівною згідно графіка:

21.12.15 Понеділок

11.001 корпус, аудиторія 107

14.001 корпус, аудиторія 107

22.12.15 Вівторок

11.001 корпус, аудиторія 107

14.004 корпус, аудиторія 234

23.12.15 Середа

11.004 корпус, актовий зал – Зустріч кандидатів на посаду ректора університету з виборцями

14.001 корпус, аудиторія 107

24.12.15 Четвер

11.001 корпус, аудиторія 107

25.12.15 П’ятниця

11.004 корпус, аудиторія 234

14.001 корпус, аудиторія 107

28.12.15 Понеділок

11.001 корпус, аудиторія 107

14.004 корпус, аудиторія 234


Прийміть виважене рішення з думкою про майбутнє університету!

» Вітаємо переможців щорічного Всеукраїнського студентського конкурсу ІТ-проектів "IT Maritime 2015"!!!
Додано: П'ятниця, 18 Грудня 2015 року о 14:16
Автор: Тетяна Говорущенко

Щиро вітаємо студентів гр.СПр-11-1 Побережного Сергія Юрійовича та Магдіна Віктора Вадимовича з тим, що їхній ІТ-проект "Аутсорсинг "зайвих" справ, або Обміняй час на гроші!" під керівництвом доцента кафедри системного програмування Говорущенко Тетяни Олександрівни виборов перемогу (1-е місце) у щорічному Всеукраїнському студентському конкурсу ІТ-проектів "IT Maritime 2015" у номінації "Соціальний ІТ-проект", фінал якого відбувся 15-17 грудня 2015 року у Київській державній академії водного транспорту!!!

 

 

» Joint Autumn Training School & Battle of IT-Startups (GreenSup)
Додано: Четвер, 10 Грудня 2015 року о 13:41
Автор: Сергій Лисенко

     

5-10 вересня 2015 року, у Миколаєві в рамках TEMPUS проекту SEREIN відбулась битва стартапів, в якій взяли участь студенти із різних куточків України. До проекту долучились і студенти кафедри системного програмування Хмельницького національного університету. Сергій Морунов та Кизима Катерина представляли проект «Praktiki.net», метою якого є організація співпраці між провідними ІТ-компаніями, університетами та студенством для надання високого рівня практичної підготовки студентам ІТ напрямку. Стартам отримав схвальні відгуки від представників ІТ сфери та індустрії. Команда завоювала 2 місце серед представлених 15 стартапів.

 

В рамках осінньої школи також проводились лекція та тренування. Учасники проекту мали змогу поспілкуватись із представниками таких компаній як «GrowthUp Business Accelerator», «UA.ua» та корпорації «Radiy».

» Участь викладачів кафедри системного програмування у семінарі-зустрічі SEREIN Project Training & Meeting (м. Тернопіль)
Додано: Четвер, 10 Грудня 2015 року о 13:33
Автор: Сергій Лисенко

4-5 грудня 2015 року у Тернополя в рамках TEMPUS проекту SEREIN відбулась зустріч учасників консорціуму.

Доцентом кафедри було здійснено доповідь на тему: "TEMPUS SEREIN on-going in Khmelnytskyi National University".

http://serein.net.ua/

» Профорієнтаційний ІТ тест
Додано: Вівторок, 8 Грудня 2015 року о 11:41
Автор: Тетяна Говорущенко

Існує міф, що всі айтішники – це лише програмісти, але це не так. В IT існує багато напрямів професій, які суттєво відрізняються по функціоналу, трудовій специфіці та вимогам до кандидатів. Саме тому, від правильного вибору ІТ-спеціальності дуже залежить, наскільки реально кандидату буде її опанувати і наскільки дана професія буде приносити йому задоволення.

Щоб допомогти усім охочим опанувати ІТ-професію зробити правильний перший крок, BrainBasket розробив профорієнтаційний тест, який допомагає визначитись з ІТ-професією. Мета даного тесту – зорієнтувати людину згідно з її схильностями та підказати, на які ІТ-професії слід звернути увагу в першу чергу.

Тест є безкоштовним і був розроблений командою BrainBasket із залученням фахівців провідних ІТ-компаній та навчальних центрів, зокрема Ciklum, Cogniance, Epam, Bionic University.

Сам тест можна пройти тут.

» Міжнародний IT-Чемпіонат “Золотий Байт”
Додано: Вівторок, 8 Грудня 2015 року о 11:38
Автор: Тетяна Говорущенко

Розпочалась реєстрація для участі в Міжнародному IT-Чемпіонаті “Золотий Байт 2016” – найбільшому міжнародному ІТ-чемпіонаті для талановитої молоді. Призовий фонд становить 500 000 грн. 

Щороку в Чемпіонаті беруть участь понад 10 000 осіб з України, Казахстану, Чехії, Білорусі, Латвії, Литви та Естонії. Тема Чемпіонату “Золотий Байт 2016” – Invent Create Change. Організатор – Комп’ютерна Академія ШАГ, найбільший навчальний центр у сфері ІТ. Цього року додається нова номінація від Intel – Internet of Things (IoT) – конкурс інноваційних проектів по розробці інтернет-речей. Концепція інтернет-речей (IoT)  – це тісна інтеграція реального та віртуального світів, в якому спілкування між людьми та пристроями проводиться за допомогою мережі Інтернет. 

Міжнародний ІТ-Чемпіонат “Золотий Байт” – платформа для об’єднання молодих ІТ-спеціалістів, стартаперів, інвесторів, бізнес-ангелів і великих компаній. Це можливість для талановитих програмістів, дизайнерів і винахідників отримати пропозиції щодо роботи від світових ІТ-компаній, а стартап-проектам – інвестиції та підтримку. Наприклад, фіналісти “Золотого Байту-2015” команда Helko створили унікальний проект – “розумну гантель” – спортивний снаряд, який фіксує виконання вправ і передає їх в мережу, що дозволяє отримувати детальну статистику та рекомендації щодо виконання вправ. Зараз команда активно співпрацює з компанією Intel, також займається розробкою власної концепції Connected Gym і створенням  масштабного продукту для світових ринків. 

Команда з Маріуполя LiveHroom стала бронзовим призером Міжнародного фіналу “Золотий Байт-2015” у номінації “Web Design”. Фіналісти підкорили членів журі проектом, котрий дозволяє здійснювати спільний перегляд фільмів. Зараз команда активно веде переговори з інвесторами щодо підтримки свого проекту. Також зі своїм проектом вони виступали на телебаченні та були учасниками прямої трансляції каналу МТВ. Андрій Маранов – учасник Міжнародного фіналу “Золотий Байт-2015” – розробив революційну програму Araned, яка дозволяє друкувати на 3D-принтері кістки реального розміру. З цим стартапом Андрія запросили на конференцію Thiel Foundation Summit у Сан-Франциско (США), де він отримав ґрант у розмірі 300 000 грн. для розвитку свого проекту. Окрім того, що команда стартапа була учасником конференції у Кремнієвій долині, проект вже встиг отримати ряд стипендій та нагород, у тому числі ґрант Noosphera Ventures та дійшли до чверть фіналу конкурсу від Ericsson. 

“Золотий Байт 2016” запрошує усіх, хто захоплюється комп’ютерними технологіями та дизайном, взяти участь у Чемпіонаті та довести, що саме їхні ідеї гідні успіху на світовій арені. Заявку для участі в чемпіонаті можна залишити на офіційному сайті. Учасниками можуть бути школярі, студенти та випускники.

Номінації Чемпіонату:

  • Startup Сhallenge (конкурс програмних проектів).
  • Internet of Things (конкурс інноваційних проектів по розробці інтернет речей).
  • Networking Technologies (номінація для системних адміністраторів).
  • Mobile Development (конкурс мобільних додатків).
  • Game Design (конкурс створення ігор).
  • Character Design (конкурс створення ігрових персонажів).
  • Web Design (конкурс web-проектів).
  • Short Movie (конкурс короткометражних фільмів).
  • NoSQL Expert (конкурс додатків для роботи з базами даних).
  • Junior Competition (конкурс для дітей віком 10-14 років).

Генеральними партнерами Чемпіонату “Золотий Байт” є провідні компанії в сфері ІТ: InterSystems, Intel, Dell, Wolf,  StearlingStudio. Інноваційний партнер – Microsoft. 

Вся інформація про умови участі в Чемпіонаті на сайті та на сторінках проекту в соцмережі: FacebookЗа додатковою інформацією телефонуйте за номером: (044)537-22-60 або пишіть на e-mail: support@goldenbyte.org.

Довідка: Комп’ютерна Академія ШАГ – міжнародний навчальний центр, який спеціалізується на професійній комп’ютерній освіті. Сьогодні це 33 філії у 13 країнах світу.

» PROFFSTORE HACKATHON — хакатон на 1001 людину
Додано: Вівторок, 8 Грудня 2015 року о 11:34
Автор: Тетяна Говорущенко

Proffstore Hackathon пройде під гаслом «FEEL FREEDOM». Організатори впевнені, що свобода реалізовувати свої самі неймовірні та нестандартні ідеї – ключ до появи рішень, які можуть перевернути увесь світ!

Девіз визначив і формат цього хакатону. Самий свободолюбивий хакатон не буде мати рамок та обмежень по тематиці, він буде безкоштовним, а саме головне – він буде цікавий кожному гостю, навіть якшо він не програміст. В рамках хакатону можна буде послухати гуру маркетингу, дизайну та розробки ІТ-тенологій.  

Хакатон пройде у популярному київському креативному кластері «Арт-завод Платформа». Це місце для розвитку творчості, бізнесу, самореалізації та яскравого відпочинку. Тут підтримують всіх інноваторів, які прагнуть вкладати зусилля в розвиток Іт індустрії. Кластер створює перспективний ІТ-центр, активно підтримуючи ініціативи в цій сфері.

Proffstore Hackathon збере розробників, дизайнерів, маркетологів і всі компанії, які прагнуть щось створювати та змінювати за допомогою новітніх ІТ технологій. Не менш ніж 1000 ініціативних професіоналів будут працювати 24 години, щоб видати щось абсолютне нове і не банальне.

Proffstore Hackathon дасть можливість перевірити ідею на міцність, проявити себе в нестандартних умовах, познайомитися з цікавими людьми, знайти однодумців, створити команду, зробити те, що дійсно подобається та виграти цінні призи!

Беріть участь у наймасштабнішому хакатоні у Європі!

Реєстрація учасників тут: http://hackathon.proffstore.com/

Дізнатися подробиці про захід можна за цим посиланням https://www.facebook.com/proffstorehack/timeline

Місце проведення — арт-завод Платформа, вул. Біломорська, 1

Дата: 12 – 13 грудня

Організатори:

Proffstore — міжнародна фріланс-біржа. Місія проекту – створення професійної спільноти українських фрілансерів, яка може ефективно вирішити проблеми, пов’язані з недостатнім розвитком ринку і відсутністю культури фрілансу в Україні.

Hackraft — резиденти коворкінгу “Платформа”, які прагнуть створити майданчик для спілкування розробників, дизайнерів та всіх, хто хоче долучитися до процесу створення нових продуктів вже сьогодні. Hackraft провів DOU Hackaton, що зібрав більше 1000 розробників і дизайнерів, а також SE2015 — найбільшу конференцію в Україні, яка об’єднала більш ніж 4000 учасників.

*Хакатон (англ. hackathon, від hack и marathon — марафон) — форум розробників, під час якого спеціалісти з різних галузей розроблення програмного забезпечення (програмісти, дизайнери, менеджери) разом працюють над вирішенням якоїсь проблеми.

» BrainBasket запускає всеукраїнську безкоштовну програму з вивчення основ програмування
Додано: Вівторок, 8 Грудня 2015 року о 11:31
Автор: Тетяна Говорущенко

Офіційний партнер Факультету програмування та комп'ютерних і телекомунікаційних систем ХНУ та Центру трансферу технологій та знань (KTU) Благодійний фонд "BrainBasket Foundation" запускає масштабну програму Technology Nation – безкоштовний курс з основ програмування. Цей курс дозволить усім бажаючим отримати ІТ-освіту світового рівня та вивчити основи найбільш популярних мов програмування, що дасть слухачам хороший базис для подальшого навчання та працевлаштування в IТ-сфері. Матеріали курсу надаються провідними технічними університетами світу, такими як Гарвард, Стенфорд, МІТ – наразі з ними ведуться переговори з вибору максимально підходящої програми.

Заняття проходитимуть у форматі blended learning (змішане навчання), що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом, який викладений в онлайн, і аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів на базі 100 бібліотек по всій Україні.

Участь в програмі не потребує попередніх технічних навичок і подати заявку на участь можуть всі бажаючі. Єдиними критеріями відбору є володіння комп’ютером на рівні впевненого користувача та знання англійської мови на рівні upper-intermediate або вище.

Запрошуємо усіх, незалежно від місця проживання та інших факторів, взяти участь у безпрецендентній програмі Technology Nation!

Перший етап програми стартує вже 1 березня 2016 року!

Щоб подати заявку – реєструйтеся за цим посиланням вже сьогодні!