» Моніторинговий візит європейських партнерів з Університету прикладних наук FH Joanneum м.Грац (Австрія) та Королівського технологічного інституту м.Стокгольм (Швеція)
Додано: Четвер, 12 Травня 2016 року о 23:33
Автор: Тетяна Говорущенко

10 травня 2016 року кафедру системного програмування Хмельницького національного університету відвідали представники Університету прикладних наук FH Joanneum м.Грац (Австрія) та Королівського технологічного інституту м.Стокгольм (Швеція) з метою моніторингу виконання Міжнародного проекту TEMPUS KTU (№ 544031-TEMPUS-1-2013-1-AT-TEMPUS-JPHES).

Під час свого візиту європейські партнери зустрілись із ректором ХНУ д.т.н., проф. Скибою Миколою Єгоровичем, який підкреслив важливість та значущість проекту TEMPUS KTU для Хмельницького національного університету, а також відповідність створеного під час проекту Центру трансферу знань Стратегії розвитку університету.

Велику підтримку під час моніторингу виявив проректор з міжнародних зв’язків ХНУ Йохна Микола Антонович, який наголосив на важливості, нагальності та інноваційності проекту TEMPUS KTU для Хмельницького національного університету при реалізації стратегії взаємодії академічних закладів та підприємств області.

Під час перебування у ХНУ європейські партнери відвідали Музей історії Хмельницького національного університету, де щиро висловлювали своє захоплення багаторічною історією університету, а також Центр Solid Works факультету інженерної механіки, де з цікавістю заслухали доповідь к.т.н., доц. Харжевського В.О. про тісну співпрацю Центру Solid Works з Центром трансферу знань.

В рамках моніторингового візиту європейські партнери відвідали аудиторії Центру трансферу знань, заснованого на базі кафедри системного програмування, заслухали звітну доповідь за результатами проекту, підготовану викладачами кафедри системного програмування д.т.н., професором Поморовою О.В., к.т.н., доц. Медзатим Д.М. та к.т.н., доц. Говорущенко Т.О., а також доповіді двох груп студентів кафедри системного програмування (Побережного С. та Магдіна В., Кизими К. та Глушка Р.) про імплементацію трансферу знань і технологій на прикладах реалізації успішних студентських стартапів.