Закрити
фото
logo

 
Бібліотека українського воїна Збережи довкілля Щодо неприйнятності ідей федералізації України
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com
 
X

Пошук по сайту

ОТГ Хмельницької областіПонінківська селищна ОТГ

мапа
Понінківська ОТГ

До Понінківської селищної об’єднаної територіальної громади ввійшли 6 населених пунктів Понінка, Буртин, Новаки, Лісне, Липівка, Лодзянівка в яких діють три бібліотеки: Понінківська міська бібліотека для дорослих, Понінківська міська бібліотека для дітей та Буртинська сільська бібліотека.

18 серпня 2017 року двадцять третьою сесією першого скликання Понінківської селищної ради було прийняте рішення утворити Публічну бібліотеку Понінківської селищної ради. 29 серпня 2017 року Публічна бібліотека Понінківської селищної ради зареєстрована як юридична особа. Згідно із статутом бібліотеки до її складу входять Публічна бібліотека Понінківської селищної ради, Понінківська бібліотека для дітей та Буртинська сільська бібліотека.Понінківська ОТГ
Понінківська ОТГ

Бібліотеки ОТГ приймають активну участь у житті громади. У 2017 році бібліотеки прийняли участь і здобули перемогу у третьому конкурсі мікро грантів ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли», за результатами, якого було облаштовано рекреаційну зону «Алея закоханих». Це зона де можна проводити бібліотечні літературні заходи в літній період. Публічна бібліотека має свій блог та сторінку у Фейсбук.


Ганнопільська сільська бібліотека в мережі:

блог Facebook


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com