Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Пункт Доступу Громадян до офіційної інформації


ПДГ

У березні 2010 року Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека приєдналася до Всеукраїнської Мережі пунктів доступу громадян (Мережа ПДГ) до інформації органів державної влади.

Мережа ПДГ започаткована Українською бібліотечною асоціацією у червні 2009 року в рамках гранту Програми сприяння Парламенту України ІІ (ПСП ІІ) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID); діяльність Мережі ПДГ координується УБА у партнерстві з ПСП ІІ.

Пункт Доступу Громадян (ПДГ) до офіційної інформації – це інформаційний Центр, де відвідувачі мають можливість отримати інформацію органів державної влади та дізнатись, яким чином можна долучитись та впливати на законодавчий процес.


Консультанти ПДГ:

  • допоможуть в формуванні навиків роботи з мережевими ресурсами державних та місцевих органів влади та управління
  • забезпечать доступ до сайтів органів місцевого самоврядування, виконавчої, законодавчої та судової гілок влади

Консультанти ПДГ:

  • Шеін Оксана Миколаївна – провідний бібліотекар Центру регіональної інформації;
  • Семенюк Лілія Павлівна – бібліотекар читального залу;

Тел.: 79-56-40

Доступ до безоплатної правової допомоги у бібліотеці

У бібліотеці представники органів державної влади та юристи Хмельницької обласної громадської організації "Подільська правова ліга" останній четвер місяця з 10-00 до 11-00 надають безоплатну правову допомогу.

Консультації надаються з сімейних, цивільних, адміністративних, трудових, земельних, житлових спорів та питань, пов’язаних із соціальним захистом населення.

Для жителів віддалених районів області консультації проводяться у режимі скайп - зв’язку через бібліотеки-члени мережі ПДГ (див. список бібліотек – членів мережі ПДГ на даній сторінці).


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com