Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Нові надходження до відділу літератури іноземними мовами


Шановні відвідувачі сайту!

Пропонуємо ознайомитися з новими книгами, які надійшли у фонд відділуберезень 2024 року

Iskierka nadziei

821.162.1

S998

Wasyl Szlachtycz. Iskierka nadziei : поезія = Іскорка надії : літературно-художнє вид. / W. Szlachtycz. – Chmielnicki : Wydawca FO-P Stasyuk L.S., 2023. – 71 s.

У віршах, відібраних для цієї збірки моєю онукою, переплітаються мої переживання та погляди на світ з дитинства та юності, а також ті, що описують сучасний погляд на те, що біля нас. Багато віршів стосуються моєї Батьківщини, особливо Улюча-села над прудким Сяном, де я народилася, бо туди я завжди повертаюся думками. Том містить багато сонетів, написаних протягом мого поетичного життя.

Книга розрахована на широке коло читачів.


Mutmach-Geschichten mit Herz

821.112.2

L11

Annette Langen. Ela! : Mutmach-Geschichten mit Herz / A. Langen ; ill.: Ch. Jeremies, F. Jeremies. – Koln : BaumHaus, 2023. – 133 S. : il.

Ця книга для читання разом з дітьми від 5 років розповідає про дитячий садочок, створений спеціально для тваринок. Юні читачі дізнаються про світ де панують толерантність, мирне співіснування та взаємоповага. Ела завжди чуйно реагує на турботи й потреби інших незалежно від того, чи йдеться про боротьбу із тривожністю, булінг, чи про те, як ділитися з іншими, і це допомагає дітям знайти правильний шлях, а також заохочує до змін.


Деревна мишка Біллі

821.112.2(436)

М74

Ервін Мозер. Деревна мишка Біллі : прогулянки хороброго мишеняти / Е. Мозер. – Чернівці : Книги-ХХІ, 2022. – 64 с. : іл.

Мандрівна мишка Біллі не сидить на місці. Якось, побачивши порожнє дупло в дереві, вона розуміє: це буде її нова хатка! За допомогою двох жменьок мёякого листя і з поміччю жменьки друзів помешкання швиденько перетворюється на затишну домівку. Черепаха привозить стіл, павучок плете штору.

«Тепер я – деревна мишка», – вирішує Біллі й радіє новим пригодам.


Мануель і Діді

821.112.2(436)

М74

Ервін Мозер. Мануель і Діді. Друга велика книга маленьких мишачих пригод : оповідання. Кн. 2 / Е. Мозер ; пер. з нім. Л. Нор. – Львів : Вид-во Старого Лева, 2022. – 183 с. : іл.

Мануель і Діді, руденький та сіренький, друзі-нерозлий-вода! І знову двоє винахідливих мишенят мандрують крізь сповнені пригод весну, літо, осінь та зиму. А на всіх, хто до них приєднається, чекають катання на ковзанах, шалені спуски на кукурудзомобілі, мишаче свято весни та багато-багато іншого.

24 мишачі історії, до яких Ервін Мозер намалював веселі кольорові картинки, – історії для спільного та самостійного читання.


Манюній : Велика книжка про маленького слоника

821.112.2(436)

М74

Ервін Мозер. Манюній : Велика книжка про маленького слоника / Е. Мозер ; пер. з нім. Н. Ваховська. – Чернівці : Книги-ХХІ, 2022. – 128 с. : іл.

До цієї збірки увійшли чотири книжечки про слоника Манюнього: «Слоник на ім’я Манюній» Winzig, der Elefant (1985), «Манюній вирушає в пустелю» (Winzig geht in die Wuste; 1987), «Манюній шукає слонів» (Winzig sucht die Elefanten; 1988) та «Манюній знаходить маму і тата» (Winzig findet seine Eltern; 1988). До них додано ілюстрації зі збірки «Манюній. Велика книжка про маленького слоника» (Winzig. Das gro?e Buch vom kleinen Elefanten; 1993).

Історія розповідає про слоника, який загубився і шукає свою сім’ю. Мандруючи, дуже маленьке і безмежно чарівне, зворушливе слоненя відкриває для себе дуже великий світ, зустрічає нових друзів.


Моя хатка на дереві

821.112.2(436)

М74

Ервін Мозер. Моя хатка на дереві : історії з-над і з-під землі / Е. Мозер. – Чернівці: Книги-ХХІ, 2022. – 48 с. : іл.

У білченяти Зігфріда проблема: вітер скинув із дерева його кубельце, і пухнастику ніде жити. Чи прихистять Зігфріда хомёячок або інші сусіди?

Дехто з них мешкає над землею, а хтось – під нею. Як їм там живеться? Хай де б вони не жили – у нірці, на сміттєзвалищі, в хатці на воді чи на дереві, – білченя всюди зустріне друзів.


Фантастичні історії на добраніч

821.112.2(436)

М74

Ервін Мозер. Фантастичні історії на добраніч : дит. літ. / Е. Мозер ; пер. з нім. Н. Ваховська. – Чернівці : Книги-XXI, 2023. – 239 с. : іл.

Книжка Мозера "Неймовірні історії надобраніч" складена з найкращих оповідок та ілюстрацій із понад десяти його раніших книжок. У ній маленькі читачі зустрінуться з котом Ксав’є Хутрорудом, що полюбляє книжки, хвостатими пожежниками із Мишеграду, мовчазним мурахоїдом Джакомо з-під Ведмедінгтена та безліччю інших, веселих і кмітливих звірят. Знаєте, як навчити кенгуру їздити на лижах? А хто знайшов черепашачий скарб? І як на космічному качкольоті долетіти до зірок? Про це та більше дізнаєтеся з книжки... 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com