Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

Нові надходження до відділу літератури іноземними мовами


Шановні відвідувачі сайту!

Пропонуємо ознайомитися з новими книгами, які надійшли у фонд відділулютий 2021 року

Педагогічний дискурс

П988-28(2020) 37

П24

Педагогічний дискурс : зб. наук. праць. Вип. 28 / Ін-т педагогіки АПН України, Хмельниц. гуманіт.-пед. акад. ; голов. ред. І. М. Шоробура та ін. - Хмельницький : Сікорська С. В., 2020. - 78 с.

Збірник наукових праць містить статті теоретичного та експериментального характеру з актуальних проблем теорії та історії педагогіки, школознавства, методики навчання, виховання і профорієнтації учнів у закладах освіти та позашкільних установах, теорії та методики управління освітою, професійного становлення студентів, педагогічної практики, порівняльної педагогіки, соціальної педагогіки, неперервної педагогічної освіти.


Мій путівник англійською мовою. Фонетика. Граматика. Лексика

37.016: 811.111

О-78

Островська, Марія Йосипівна. Мій путівник англійською мовою. Фонетика. Граматика. Лексика : практ. посіб. / М. Й. Островська. - Кам`янець-Подільський : Абетка, 2020. - 272 с. - (Нова українська школа).

У даній добірці містяться теоретичні рекомендації щодо роботи над формуванням фонетичної, читацької, лексичної та граматичної компетентностей учнів. Пояснення даються у доступній формі, в різних варіантах, з використанням таблиць і схем. Кожне правило супроводжується прикладами та вправами на закріплення матеріалу. Посібник стане у нагоді усім, хто вивчає англійську мову на початковому та середньому рівнях, учителям, учням 1-8 класів, батькам, які бажають допомогти своїм дітям, проконтролювати їх здобутки, систематизувати власні знання, а також усім, хто вивчає англійську мову як другу іноземну, та для додаткових занять.


Вільно за 3 місяці. Як заговорити будь- якою мовою незалежно від віку та місцезнаходження

81`243

Л91

Льюїс Б. Вільно за 3 місяці. Як заговорити будь- якою мовою незалежно від віку та місцезнаходження : посібник / Б. Льюїс ; пер. з англ. І. Семенюк. - Харків : Ранок, 2019. - 272 с. - (Державна програма - 2020).

Бенні Льюїс, відомий поліглот, блогер, мандрівник, дає практичні поради щодо вивчення різних мов. У книжці наведено найефективніші методики і способи запам`ятовування нових слів, нові мовні техніки, а також дієві підказки і списки корисних безкоштовних інтернет-ресурсів. За допомогою цієї книжки читачі будь-якого віку і досвіду легко і швидко опанують будь-яку мову.


Англійська швидко. 2000 слів на кожен день

811.111

П27

Перлова В. В. Англійська швидко. 2000 слів на кожен день : практ. посіб. / В. В. Перлова. - Харків : Фоліо, 2020. - 190 с. : іл. - (Учись даром!) (Державна програма - 2020).

Посібник буде корисний тим, хто вивчає англійську мову з початкового рівня. Він містить матеріал в межах розповсюджених тем спілкування як підлітків, так і дорослих співрозмовників. Правила та розмовні теми у виданні зібрано у 12 комплексних уроків, де разом із тематичною лексикою розглядаються вимова звуків та правила написання, різні часові форми та правила, що стосуються їх використання. Граматичні правила подаються разом із вправами, які допоможуть закріпити знання.


Collins: як говорити англійською.

811.111

С712

Collins: як говорити англійською. Розбираємося з нюансами слововжитку : словник- довідник / ред. П. Гендс ; пер. з англ.: Ю. Петік, О. Петік. - Київ : КМ-БУКС, 2020. - 408 с. - (Державна програма - 2020).

Переклад від всесвітньовідомого видавництва Collins має на меті допомогти студентам будь-якого віку правильно використовувати окремі слова та вирази задля найточнішої передачі сенсу сказаного. Книгу побудовано у форматі словника, в якому статті впорядковано за алфавітом. Окрім цього, у книзі подано короткий довідник з граматики, спеціально адаптований до потреб українського читача.


Скажи мені англійською

811.111

Б48

Береза Т. А. Скажи мені англійською : навч. англо - укр. словник / Т. А. Береза. - Львів : Апріорі, 2020. - 428 с. - (Державна програма - 2020).

Ця книга є універсальним джерелом знань для усіх, хто вивчає англійську мову. Двомовна природа цього видання, тематика його лексичного та граматичного наповнення покликана якнайкраще сприяти учням і студентам у підготовці до державної підсумкової атестації (ДПА) та зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), а також складання міжнародних іспитів з англійської мови. Основними перевагами Словника є його двомовність, тематичність і навчальний характер. Двомовна природа Словника якнайкраще відтворює суть та показує практичне застосування ключових англійських слів і висловів у сучасному розмовному та писемному мовленні. Тематичне розташування матеріалу дасть можливість користувачам зосередити увагу на найнеобхіднішому матеріалі, а навчальний характер Словника дозволить поглибити й удосконалити знання окремих розмовних і граматичних тем, словосполучень та словотвору.


Практичний польсько-український правописний словник

81`374

Я 75

Ярмолюк М. О. Практичний польсько-український правописний словник : для середнього рівня / М. О. Ярмолюк, О. В. Біленька-Свистович. - Тернопіль : Навч. книга - Богдан, 2020. - 336 с. - (Державна програма - 2020).

Словник призначений для тих, хто цікавиться польською мовою. Обсяг і структура словника спрямовані насамперед на задоволення потреб учнів, які вивчають польську мову; студентів з України, що навчаються у вищих навчальних закладах сусідньої держави; бізнесменів та всіх, хто використовує польську мову у професійному та повсякденному житті. Словник також сприятиме кращому запам`ятовуванню значень польських слів завдяки їх українським відповідникам, які у ньому відіграють допоміжну функцію. Словник складається з двох частин: у першій у зведених таблицях подано правила польської орфографії, що проілюстровані прикладами, які допоможуть краще засвоїти правопис слів. Друга частина — це власне словник, у якому словникова стаття подана у початковій формі, а також деякі форми словозміни, якщо відбуваються чергування. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com