Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Нові надходження до відділу абонементу


Шановні відвідувачі сайту!

Пропонуємо ознайомитися з новими книгами, які надійшли у фонд відділучервень 2024 року

Вірші останніх років

А46901 821.161.2

Б20

Баланчук, Ю. В. Вірші останніх років / Ю. В. Баланчук. - Хмельницький : Стасюк Л. С., 2024. - 52 с.

В збірці автор доклав зусиль зібрати найкращі свої твори з 2014 року. Видання містить твори про кохання, війну, вірші про особисті переживання і роздуми над життям та деякі переклади.

Юрій Баланчук народився в 1995 році, закінчив університет імені Тараса Шевченка, спеціальність українська мова та література. Брав участь у Революції Гідності та видавався в деяких альманахах. Цікавиться поезією та історією.

Книга розрахована на широке коло читачів.


Коли ще не було війни

А46881 821.161.2

Г62

Голубіцька Л. М. Коли ще не було війни / Л. М. Голубіцька. - Хмельницький : Стасюк Л. С., 2024. - 120 с.

Коли ще не було війни – перша книга Любові Голубіцької, до якої увійшли всі твори написані у довоєнний період. Поетична збірка увібрала усі тривоги і хвилювання, які переймали і чарували своїм шармом усіх, хто хоч раз у житті плекав у собі почуття любові. Думки знайшли своє відображення на папері, як у майбутньому, сподіваємося, і у серцях читачів.

Книга розрахована на широке коло читачів.


Мелодія мокрого снігу

А46885 821.161.2

Г91

Грушак М. А. Мелодія мокрого снігу / М. А. Грушак. - Хмельницький : Стасюк Л. С., 2024. – 236 с.

«Мелодія мокрого снігу» - це друга збірка Марії Грушак, яка вміщує вірші воєнного часу, які переплітаються з почуттями до природи рідного гуцульського краю, філософські, любов до дітей, онуків, різні роздуми про життя, присвяти для людей рідного села, гуморески. Ці поетичні твори авторки: її любов, її біль, її надія на щасливе майбутнє. І нехай рядки, написані душею, зігрівають ваші серця.

Для широкого кола читачів


Плекайте мрії у своїх серцях

А46884 821.161.2

К82

Криворучко Ю. І. Плекайте мрії у своїх серцях: зб. поезій / Ю. І. Криворучко. - Хмельницький : Стасюк Л. С., 2024. - 72 с.

«Плекайте мрії у своїх серцях» – поетична збірка Юлії Криворучко, створена, аби пробудити віру читача у власні сили та надихнути на здійснення заповітних мрій, адже час занадто швидкоплинний, щоб відкладати життя «на потім».

Книга розрахована на широке коло читачів.


Літо, діти, осінь, зима, війна і весна

А46863 821.161.2

К95

Куценко Б. Літо, діти, осінь, зима, війна і весна: поезія / Б. Куценко. - Львів : Вид-во Старого Лева, 2024. - 224 с.

Дивовижа, безкраїсть, неідеальність і конечність усього людського. Особливий спосіб дорослішання, який настає із народженням власних дітей, особливий погляд на світ і дорослість широко розплющеними очима дитини. Безцінний час разом, час кохання, любові, надії – та безпорадність їхньої втрати, що приходить з війною.

Безперечна і безумовна любов до всесвіту - жінки, дитини, маленького міста, власного дому, всього, що минає, чого не повернеш.

«Літо, діти, осінь, зима, війна і весна» - поетична збірка, де понад сотню віршів поєднано в цикли історій із місць і часів про фізику і метафізику, крізь які, ніби човен, проминає життя. Оформлено книгу в найтоншій манері китайської порцеляни одеською художницею Лесею Медвідь, яка добре знає тексти й автора. Її неймовірні малюнки додають атмосферного тиску в картину погоди.


Розправила крила...

А46887 821.161.2

Л55

Лів Л. (Олександра Павлів). Розправила крила... / Л. Лів. - Хмельницький : Стасюк Л. С., 2024. - 36 с.

«Розправила крила…» - це перша збірка поезії авторки, до видання якої, її мотивував її чоловік. Адже завдяки його повазі і підтримці Л. Лів «розправила крила» і відважилася показати свої твори читачу.

В них відображені відчуття, почуття та емоції та притаманні кожній людині.


Літератор

Б52156 821.161.2

М48

Мельник Т. Літератор : твори / Т. Мельник. - Вінниця : Твори, 2024. - 372 с.

«Запах сома». Після розслідування ритуальних вбивств у Карпатах Семен Соболь залишає поліцію і вступає у лави ЗСУ. Однак навіть у часи війни трапляються моторошні злочини з елементами окультизму. Детективу доведеться знайти винних у замаху на життя командира однієї з бригад, який зірвався завдяки нападу хижої риби.

«Вендиґо». Щоб врятувати шлюб, Володимир Дворецький вмовляє дружину зіграти у квест, на кону якого чимала сума грошей. Вони вирушають у небезпечну подорож горами, але на їхньому шляху стають хуртовина та моторошний вбивця.

«Літератор». Андрій Стеценко розслідує дивні вбивства письменників. Божевільний прихильник вирішив розправитися з ними так, як вони описували це у сюжетах своїх книг. Детективу доведеться вперше зустрітися з противником, який настільки досконало вивчив твори сучасних авторів, що здатен їх втілити у життя.

«Побічна дія». Сором’язлива вчителька початкових класів Уляна наважується вколоти собі вакцину від грипу, оскільки на цьому наполягає директор школи. Всього один укол змушує її боротися із своїми найбільшими страхами.

«Погляд хижака». Владик отримує у подарунок від батька FPV- дрон і випадково стає свідком моторошного злочину. Хлопчику доводиться наодинці вступити у протистояння з небезпечними істотами, про яких він десятки разів чув у новинах.


Пісочний годинник- життя

А46899 821.161.2

П 18

Пархоменко Ю. В. Пісочний годинник- життя / Ю. В. Пархоменко. - Хмельницький : Стасюк Л. С., 2024. - 232 с.

У своїй книзі «Пісочний годинник – життя» Юрій Пархоменко продовжує вести серію новел із людського життя. Автор бажає розказати про людину такою, як вона є насправді – без прикрас освіти, посади чи звання.

Книга розрахована на широке коло читачів.


Ключові моменти долі

А46882 821.161.2

П23

Пелікан Х. (Панченяк-Чернілевська Христина). Ключові моменти долі / Х. Пелікан. - Хмельницький : Стасюк Л. С., 2024. - 224 с.

Життя складається не з років, а з безлічі моментів. Частина з них впливає на нашу долю, тому залишається у пам’яті назавжди.

Саме такі життєві моменти відображені у поезіях автора.

Збірка вмістила твори на різноманітну тематику. Це дає можливість кожному знайти тут щось цікаве для себе. Життя людини неповторне і унікальне. А от повноцінним його робить кохання. І байдуже чи взаємне воно. Головне щоби ви вміли любити!


Дарія

А46883 821.161.2

Ц18

Царевський С. А. Дарія / С. А. Царевський. - Хмельницький : Стасюк Л. С., 2024. - 216 с.

Події роману розгортаються за декілька днів до війни, яка повинна статись у нас в Україні. Одна з паралельних цивілізацій, яка існує поруч з нами, намагається врятувати достойних кандидатів від війни, щоб зберегти генофонд української нації. Але їм заважає супротивна цивілізація, яка зацікавлена в знищенні всього людства.

Саме навколо головних героїв кояться основні події, яких протилежна цивілізація підбурює стати на свій бік. Вдасться, чи ні кандидатам потрапити в Дарію? Це ви, шановні читачі узнаєте наприкінці роману.

Книга розрахована на широке коло читачів.


Друзі

А46902 821.161.2

С34

Сидор. М. Друзі / М. Сидор. - Хмельницький : Стасюк Л. С., 2024. - 116 с.

У кожному вірші я хочу передати тепло, ніжність і любов, яких інколи так не вистачає в житті кожного з нас. Усі рядки переповнені емоціями й щирими почуттями. Дружба чи можливе кохання? Про це ви зможете дізнатися, коли прочитаєте книгу.

Книга розрахована на широке коло читачів.


Ти Моя

А46893 821.161.2

Ю96

Юшкалюк Я. С. Ти Моя: лірика війни / Я. С. Юшкалюк. - Хмельницький : Стасюк Л. С., 2024. - 100 с.

Збірка віршів Яреми Юшкалюка «Ти моя» відкриває перед нами величезну гаму почуттів, багату палітру емоцій, цілий світ думок, хвилювань, спогадів, що народжені коханням чоловіка до жінки, яка не відповіла взаємністю.

Чи завжди нерозділене кохання нещасливе? Співець свого кохання, ніжності та краси тої Єдиної, чиє ім’я він зберігає в таємниці, знаходиться в центрі воєнних подій. Саме ніжні почуття до коханої людини розсіюють для нього морок війни і зігрівають його серце і душу.


Калейдоскоп думок

П1280-1 821.161.2

К17

Калейдоскоп думок: літ. альм. - Хмельницький : Стасюк Л. С., 2022.

Ч. 1. - 201 с.

Ч. 2. - 200 с.

Ч. 3. - 202 с.

Ч. 4. - 200 с.

Ч. 5. - 116 с.

Ч. 6. - 220 с.

Ч. 7. - 220 с.

Альманах «Калейдоскоп думок» - це результат важкої праці і співпереживань великої кількості людей.

До альманаху увійшли твори (лірика та проза), присвячені поняттям гармонії, життєвої мудрості, осмисленню відносин між людьми, любові до батьків, дітей, родини та Батьківщини – усім поняттям, які нас надихають.

Спільна творчість авторів в одному альманасі повертає нам віру у перемогу, якої нам ніяк не можна втрачати.

Книга розрахована на широкий загал читачів.


Нескорена і квітуча

А46905 821.161.2

К17

Кальсін Т. Ф. Нескорена і квітуча / Т. Ф. Кальсін. - Хмельницький : Стасюк Л. С., 2022. - 168 с.

Читачеві вже відома книжка «Пишаюся тим, що я українка», яка має хороші відгуки.

У новій поетичній збірці вміщені найкращі твори Тетяни Кальсін. Пише про те що бачить та відчуває з любов’ю, щирістю та вдячністю, оповідає про своє життя, рідних, друзів, природу, про рідну Україну та наших незламних і непереможних ЗСУ, про підлість ворога, який непрохано вторгся на нашу вільну і квітучу Україну.

Книга розрахована на широке коло читачів.


Янгол України

А46909 821.161.2

К64

Кондратюк В. Янгол України: зб. прози / В. Кондратюк ; упоряд. О. В. Павлів ; Т-во "Опір Західної України". - Прага ; Рівне ; Хмельницький : Лілія, 2022. - 48 с.

У книгу увійшли вибрані твори учасника бойових дій російсько - української війни Владислава Кондратюка (м. Рівне, Україна). Видання упорядковано військовим кореспондентом російсько-української війни Олегом Павлівом (м. Прага, Чеська Республіка).

За що воював Владислав Кондратюк в російсько – українській війні?..

Про це розповідає книга військовослужбовця Збройних сил України Владислава Кондратюка.


Крізь терни болю до слави України

А46910 821.161.2

К95

Коваль К. В. Крізь терни болю до слави України / К. В. Коваль. - Хмельницький : Стасюк Л. С., 2022. - 48 с.

«Крізь терни болю до слави України» - перша поетична збірка Катерини Коваль. Кожен віршований рядок книги – це епізод життя тисячі звичайних українців, котрих так нещадно та безповоротно змінила війна. Любов і ненависть, відчай та надія, страх і неспинне бажання боротись, біль утрат та радість здобутків, віра в перемогу і мрії про мирне життя – саме ці почуття переплітаються на сторінках книги та нагадують читачеві про страшну і болючу ціну волі та незалежності нашої Батьківщини.

Книга розрахована на широке коло читачів.


З Україною в серці

А46914 821.161.2

М66

Мітлевич І. В. З Україною в серці / І. В. Мітлевич. - Хмельницький : Стасюк Л. С., 2022. - 28 с.

Війна перевернула наш світ, зруйнувала плани, мрії та надії. Змусила кожного з нас переосмислити все, що було до. В серце авторки вона ввірвалася поезією. Почуття накрили її з головою і вона знайшла їм вихід. Раніш незнані нею емоції вилились у перші вірші та у першу збірку. Сльози, відчай, жагучий біль, туга за рідною домівкою та відчайдушна віра в перемогу все це переплелося в душі поетеси та і її віршах.

Книга розрахована на широке коло читачів.


Чай із м`ятою

А46915 821.161.2

У52

Уманська Л. Л. Чай із м`ятою / Л. Л. Уманська. - Хмельницький : Стасюк Л. С., 2022. – 204 с.

«Чай із м`ятою» - аромат любові, віри, надії, мудрості, єднання з природою, з Богом, з Україною… Ліричні герої шукають істину, долаючи суперечності, і завжди залишаються собою!

«Чай із м`ятою» терпкий на смак, бо кожною краплею-словом бореться за Незалежність у всіх її виявах!

«Чай із м`ятою» - безмежний світ, який можна помістити на маленькій долоньці і назвати його великим словом – Гідність!

«Чай із м`ятою» народився посеред дороги, яка веде до ПЕРЕМОГИ! Слава Україні! Слава українцям! Слава ГЕРОЯМ-ЗАХИСНИКАМ!

Переможемо!

Книга розрахована на широке коло читачів.


Лідерство у буремні часи

А46918 316.46(73)

Г93

Ґудвін Д. К. Лідерство у буремні часи / Д. К. Ґудвін ; пер. з англ. К. Смаглій. - Харків : Віват, 2021. - 592 с.

Лідерами народжуються чи стають? Звідки беруться амбіції? Як перешкоди впливають на розвиток лідерства? Що сприяє виникненню лідерських якостей, як їх розвинути і що потрібно, аби стати справжнім керманичем? Лідера формує епоха чи це лідер формує епоху?

Такі питання досліджує в цій книжці Доріс Кірнс Ґудвін. В окремих тематичних розділах проаналізовано діяльність чотирьох американських президентів – Авраама Лінкольна, Теодора Рузвельта, Франкліна Рузвельта й Ліндона Джонсона – у контексті історичних обставин і подій, які сформували особливості їхнього лідерства. Авторка розкриває характер кожного президента в розвитку й дає поради щодо ключових моментів у здобутті лідерських якостей.


Донька холодної війни

Б52159 821.111(73)

В18

Варнеке Грейс Кеннан. Донька холодної війни / Г. К. Варнеке ; пер. с англ. К. Смаглій. - Київ : ВД Києво- Могилян. акад., 2019. - 320 с.

Грейс Кеннан Варнеке є надзвичайною жінкою - її неординарне життя припало на переломні віхи історії. Народжена в 1932 році у Латвії, Грейс Кеннан була старшою донькою одного з найвпливовіших американських дипломатів та істориків минулого століття Джорджа Ф. Кеннана та Аннеліз Соренсен. Один із її перших спогадів - це війська Гітлера на вулицях Праги в 1938 р., а до досягнення підліткового віку вона вже встигла пожити в семи країнах і говорила п’ятьма мовами.

Хоча її автобіографія була сповнена надзвичайних пригод, лише у свої пізні роки Грейс заявила про себе як яскрава й емансипована жінка, що пробивається через «скляну стелю» - бар’єр для жінок, які прагнули побудувати успішну кар’єру в чоловічому світі 1950-1980-х років. Завдяки цій діяльності вона нарешті вийшла з тіні свого батька - чоловіка, яким захоплювалася, якого боялася та чийого схвалення прагнула.

Один з розділів книги розповідає про роботу Грейс в Україні, де вона очолювала організацію Winrock International, керуючи не лише її бізнес-програмою, але й проєктом із протидії незаконній торгівлі людьми.

Керуючись прагненням зробити цей світ кращим, Грейс Кеннан Варнеке наполегливо втілювала свою місію, займаючись громадянською дипломатією, розширенням прав жінок, відважно й безстрашно проживаючи власне життя, постійно відповідаючи на нові виклики долі та будуючи мости між людьми по всьому світові. Для широкого кола читачів.


Джон Пол Джонс: біографія моряка

А46919 929Джонс

М79

Морісон С. Е. Джон Пол Джонс: біографія моряка / С. Е. Морісон ; пер. з англ. Є. Мягкої. - Київ : Основи, 2013. - 520 с.

«Джон Пол Джонс: біографія моряка» Семюела Еліота Морісона – книжка, давно відома в англомовному світі. Йдеться про харизматичну постать, учасника війни за незалежність Сполучених Штатів Америки (1775-1783 рр.), славетного американського моряка, національного героя США, одного із засновників американських ВМС, контр- адмірала російського флоту (1788). Джон Пол Джонс брав активну участь у російсько- турецькій війні за південь України і Чорноморське узбережжя.

Книжка Семюела Еліота Морісона про Джона Пола Джонса вважається зразком читабельного неупередженого дослідження, базованого на рідкісних архівних документах. Цей знаний американський автор відомий також біографією Христофора Колумба. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com