Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Нові надходження до читального залу гуманітарного профілю


Шановні відвідувачі сайту!

Пропонуємо ознайомитися з новими книгами, які надійшли у фонд відділулипень 2024 року

На лезі болю, віри, надії і любові

А46896 821.161.2

А21

Аврамчук Л. А. На лезі болю, віри, надії і любові / Л. А. Аврамчук. – Хмельницький : Стасюк Л. С., 2024. – 92 с.

Це перша збірка Лариси Аврамчук, яка народжувалася з неймовірного болю з світанку 24 лютого 2022 року. Страждання народу – болем у серці. Біль втрат і вдячність нескореним… Віра, надія та любов – це ті почуття, що є стрижнем у поезіях, вони дають стимули для життя у цей нелегкий час. Віра у Бога, віра у перемогу світла і добра, віра у людей… Любов і слово, які лікують… Любов до життя… Збірка складається з трьох розділів: «Біль», «Віра», «Надія і любов». Всі твори написані протягом 2022 – 2023 рр.


 Незламні і поламані

А46894 821.161.2

Б90

Бугрим О. Незламні і поламані / О. Бугрим. – Хмельницький : Стасюк Л. С., 2024. – 240 с.

У цій книзі паралельно слідують реальні події з минулого України та вигадана історія майбутнього часу, переплітаються елементи історичного роману, та соціально-психологічного. У певній мірі присутня і фантастика. Тут є як і про любов, і про безмежну силу людського духу та неймовірну витривалість характеру, так і про спотворене самолюбство та деградацію. Яскраво протиставляються дві ментальності. Перша – це меркантильне суспільство, наповнене страхами і позбавлене можливості вільно мислити. А друга – ментальність пропагує любов, сміливість та свободу думок.


Тренування пам`яті та уваги

А46898 159.953

М 48

Мельник Н. О. Тренування пам`яті та уваги : авторські методи тренування для дошкільнят / Н. О. Мельник. – Хмельницький : Стасюк Л. С., 2024. – 28 с.

Це невелика збірка методик тренування пам’яті та уваги. Запропоновані завдання допоможуть розвинути слухову, зорову, образну, емоційну і словесно-логічну види пам’яті, навчити думати і концентрувати увагу. Видання буде цікавим вчителям молодшої школи, педагогам, які готують дітей до навчання у школі.


Крізь війну

А46888 821.161.2

М64

Мирошниченко С. Крізь війну / С. Мирошниченко. – Хмельницький : Стасюк Л. С., 2024. – 48 с.

Перша книга Світлани Мирошниченко, до якої авторка йшла два роки. Поетична збірка ввібрала в себе всі почуття української жінки, яка відчула на собі весь біль втраченого щасливого життя через війну. Думки та переживання поетеси втілилися в рядки, які знайдуть свого читача.


Голос Європи

А46912 821.161.2

П12

Павлів О. В. Голос Європи = Hlas Evropy : вибрані інтерв’ю / О. Павлів ; Т-во «Опір Західної України». – Прага ; Хмельницький : Лілія, 2022. – 60 с.

У книзі крізь призму інтерв’ю Олега Павліва із українськими, білоруськими, чеськими і словацькими письменниками, науковцями, військовими, режисерами, духовенством і громадськими діячами відображена хроніка подій російсько-української війни в контексті хроніки подій української діаспори в Чеській Республіці, Європейському Союзі і Північній Америці.


На реальних подіях

А46895 821.161.2(477.43)

П60

Портяник Н. І. На реальних подіях / Н. І. Портяник. – Хмельницький : Стасюк Л. С., 2024. – 88 с.

Весь біль українського народу, про який неможливо не писати, помістився у віршах поетеси. Кожен рядок покличе читача в той світ, де замість врожаю проросла несправедлива війна, де діти ховаються в підвалах і не бачать тижнями сонця, де матері зустрічають своїх синів з війни, щоб востаннє попрощатися, де кохання стає між небом і землею.


Героям – Слава!

А46886 821.161.2

Р13

Рабченюк І. В. Героям – Слава! / І. В. Рабченюк. – Хмельницький : Стасюк Л. С., 2024. – 36 с.

Збірка віршів присвячена героям Майдану та російсько-української війни. Створена учасницею Помаранчевої революції і Революції Гідності, яка разом із сім’єю постраждала на Майдані 1 грудня 2013 року від «беркутні» і отримала тяжкі травми. Автор передає свій біль, тривогу за захисників України і висловлює впевненість в перемозі незламних і сильних духом українців.


Соціальна реінтеграція ветеранів в Україні

В6528 355.1(477)

С69

Соціальна реінтеграція ветеранів в Україні з акцентом на інклюзивність ветеранів як вразливої категорії населення і роль, яку ветеранські організації можуть відігравати у забезпеченні інклюзивності : підсумк. аналіт. звіт ; листоп. 2023 / М-во у справах ветеранів України, Міжнар. орг. з міграції ; авт. звіту: М. Кінселла, В. Арас. – [б. м.] : [б. в.], [2023]. – 43 с.

У звіті представлені результати, висновки та рекомендації, отримані в результаті проведених опитувань та інтерв’ю протягом серпня та вересня 2023 року. Основну увагу в ньому приділено різним аспектам соціальної реінтеграції ветеранів, з акцентом на інклюзивність особливо вразливих ветеранів та роль, яку ветеранські організації можуть відігравати у сприянні інклюзивності.


Шлях стійкості 2023

В6527 355.1(477)

Ш70

Шлях стійкості 2023 : соціальна реінтеграція ветеранів : звіт по проведеним заходам / М-во у справах ветеранів України, Міжнар. орг. з міграції. – [б. м.] : [б. в.], [2023]. – 28 с.

Брошура створена, щоб надати огляд заходів на національному та регіональних рівнях в Україні, які проходили за підтримки МОМ у рамках проєкту «Шлях стійкості». Згадані заходи були зосереджені на покращенні стандартизованих підходів до соціальної реінтеграції ветеранів, а також на добробуті та стійкості ветеранів та їхніх родин, об’єднавши практиків з психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) з України та країн світу.


Як російський інформаційний корабель

Б52181 070.16:316.7(470:477)

Я44

Як російський інформаційний корабель пішов на... Наративи пропаганди під час повномасштабної війни : вид. Центру стратег. комунікацій та інформ. безпеки / К. Ніколаєв, М. Майоров, А. Соловей [та ін.]. ; Центр стратег. комунікацій та інформ. безпеки. – Київ : Саміт-книга, 2023. – 488 с.

До збірника увійшли вибрані матеріали щоденних дайджестів російських фейків і пропаганди, підготовлені Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики. Матеріали книги день за днем висвітлюють хроніку інформаційної війни: від початку повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022-го і до кінця листопада 2023 року. Видання адресоване всім, хто досліджує наративи і методи кремлівської пропаганди, історикам російсько-української війни, а також правоохоронним органам, які розслідують інформаційну агресію росії. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com