Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту

Події


English Speaking Club (англомовний розмовний клуб) з волонтеркою Наталією Давидко в центрі «Вікно в Америку»
14.07.2024

English Speaking Club (англомовний розмовний клуб) з волонтеркою Наталією Давидко в центрі «Вікно в Америку»


Історія України в літературі
11.07.2024

Поповнено розділ «Наші видання» буклетом «Історія України в літературі» 


Самореалізація як основа життя людини
11.07.2024

«Самореалізація як основа життя людини» – тема онлайн-засідання кіноклубу Docudays UA «Право в об’єктиві» в рамках адвокаційного проєкту «Бібліотечний бізнесХаб» програми «DOCU ДІЄ 3.0» за участю Тетяни Матвійчук, практикуючої психологині та психотерапевтки, докторки психологічних наук.


Хмельницький – гуртуймося задля Перемоги
11.07.2024

Хмельницький – гуртуймося задля Перемоги: перезавантаження постраждалих від війни через оздоровчо-психологічну підтримку та розробку соціально-економічних проєктів


Шлях до зцілення: основи роботи з наслідками травматичних подій
08.07.2024

Відбулася презентація книги «Шлях до зцілення: основи роботи з наслідками травматичних подій».


Зміни до вступу у заклади вищої освіти
05.07.2024

«Зміни до вступу у заклади вищої освіти» – тема інформаційної години за участю Ольги Павлюк, головного спеціаліста відділу вищої, професійно-технічної, позашкільної освіти та науки управління вищої та професійної освіти і організаційного забезпечення Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної військової адміністрації. 


Бібліогурман
05.07.2024

Блог «Бібліогурман» поповнено новим випуском.


Передай вогонь Перемоги!
01.07.2024

Відбувся захід, присвячений святкуванню Міжнародного Олімпійського дня під гаслом «Передай вогонь Перемоги!» за участю першого заступника Голови відділення Національного Олімпійського комітету України в Хмельницькій області та представника громадської організації "Батьківська ініціатива" Віктора Флентіна. Аудиторія - вихованці Академії змішаних бойових мистецтв MMA «ДАМАСК» з Хмельницького.


Конституція України: історія, сучасність, перспективи розвитку
01.07.2024

До Дня Конституції України відбулася дискусійна платформа «Конституція України: історія, сучасність, перспективи розвитку» для курсантів Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.


Еколекція з органіки та ековолонтерства та майстер-клас «Зелена терапія: вирощування мікрозелені»
01.07.2024

Еколекція з органіки та ековолонтерства та майстер-клас «Зелена терапія: вирощування мікрозелені» відбулася у форматі засідання клубу органічного землеробства «Успішний дачник – здорова громада» в рамках проєкту «Хмельницький – гуртуймося задля Перемоги: перезавантаження постраждалих від війни через оздоровчо-психологічну підтримку та розробку соціально-економічних проєктів», спрямованого на створення діалогової платформи, яка об’єднає ветеранів, родини військових, молодь, місцевих мешканців і вимушених переселенців міста Хмельницького.


Онлайн-консультування  правових питань для мешканців Понінківської селищної територіальної громади
28.06.2024

Проведено онлайн-консультування з правових питань для мешканців Понінківської селищної територіальної громади.


Бібліотека в сучасному форматі: від ідеї до втілення
28.06.2024

«Бібліотека в сучасному форматі: від ідеї до втілення» – тема триденного обласного семінару керівників, завідуючих центральними бібліотеками територіальних громад. Участь у професійному навчанні взяли 32 представники територіальних громад Хмельниччини. 


Бібліотечна справа на Хмельниччині 1920 – 2023
27.06.2024

Презентовано монографію «Бібліотечна справа на Хмельниччині 1920 – 2023» доктора історичних наук, професора, заслуженого працівника освіти України, Почесного члена Національної спілки краєзнавців України Віктора Степановича Прокопчука та директора наукової бібліотеки Хмельницького національного університету, кандидата історичних наук, відмінника освіти України, Почесного краєзнавця Хмельниччини Олени Борисівни Айвазян.


Книга в кадрі Етель Ліліан Войнич  «Овід»
27.06.2024

Відбулось  засідання Клубу любителів книжок та європейського кіно "Книга в кадрі", на якому учасники обговорювали роман ірландської, британської  письменниці та перекладачки  Етель Ліліан Войнич "Овід" та його екранізацію.


Стресостійкість – запорука психічного здоров`я
26.06.2024

Проведено психологічний тренінг для батьків та дорослих «Стресостійкість – запорука психічного здоров’я» в рамках реалізації проєкту «Хмельницький – гуртуймося задля Перемоги: перезавантаження постраждалих від війни через оздоровчо-психологічну підтримку та розробку соціально-економічних проєктів».


Станіслави Старостіної «Герої не вмирають – у пам’яті навічно»
26.06.2024

Відбулася презентація літературно-публіцистичних видань членкині Національної спілки журналістів України, заслуженої журналістки України Станіслави Старостіної «Герої не вмирають – у пам’яті навічно», що видана у двох частинах, та «Ти – Герой України» (частина 2), куди увійшли нариси і розповіді про героїчних земляків, які щоденним ратним трудом, кров’ю і потом, ціною власного життя наближали та наближають нашу Перемогу.


Вручення обласної літературної премії імені Миколи Федунця за кращу поетичну збірку в рамках обласного туру «Я жив, творив, спокутував, кохав..!»
21.06.2024

У Хмельницькому обласному літературному музеї відбулося вручення обласної літературної премії імені Миколи Федунця за кращу поетичну збірку в рамках обласного туру «Я жив, творив, спокутував, кохав..!» до 80-річчя з дня народження поета, журналіста, члена Національної спілки письменників України і Національної спілки журналістів України, заслуженого працівника культури України, лавреата міжнародної літературної премії імені Івана Кошелівця, обласних літературних премій імені Тараса Шевченка та імені Володимира Булаєнка, Хмельницької міської премії імені Богдана Хмельницького, уродженця села Сушівці Білогірської селищної територіальної громади Шепетівського району.


«Покликання чи заробіток»
21.06.2024

«Покликання чи заробіток» – тема дискусії, що відбулася під час засідання кіноклубу Docudays UA «Право в об’єктиві» в рамках адвокаційного проєкту «Бібліотечний бізнесХаб» програми «DOCU ДІЄ 3.0» за участю експертів Руслани Слободянюк, юристки Хмельницької обласної громадської організації «Подільська правова ліга» та Катерини Антонюк, бібліотекарки Хмельницької ОУНБ, фахівчині з психології.


Чому війна така жорстока?
20.06.2024

Відбулась година історичної пам’яті «Чому війна така жорстока?» на платформі ZOOM для бібліотечних працівників публічних бібліотек територіальних громад області та читачів бібліотеки, які цікавляться історією.


Презентація персональної виставки графічних робіт та зустріч з художником-переселенцем Миколою Скляровим
20.06.2024

Відбулася презентація персональної виставки графічних робіт та зустріч з художником-переселенцем Миколою Скляровим з м. Лисичанськ (Луганська область).


«Порушення прав дитини під час війни» за участю Анастасії Площинської
19.06.2024

«Порушення прав дитини під час війни» – тема правової години, що відбулася за участю Анастасії Площинської – виконавчої директорки громадської організації «Подільська правова ліга».


Sprachcamp 2024
19.06.2024

     Завершився літній мовний майданчик «Sprachcamp 2024» з поглиблення німецької мови для дітей середнього віку, який мав на меті не лише навчання мови, а й розвиток загальної ерудиції та комунікативних навичок дітей. 


Як піклуватись про себе в складні часи
19.06.2024

Проведено психологічний тренінг для батьків та дорослих «Як піклуватись про себе в складні часи» в рамках реалізації проєкту «Хмельницький – гуртуймося задля Перемоги: перезавантаження постраждалих від війни через оздоровчо-психологічну підтримку та розробку соціально-економічних проєктів».


Рутенія. Графіка української мови
18.06.2024

Відбулися презентація проєкту «Рутенія. Графіка української мови» та майстерклас «Пишемо українською» за участю каліграфа та керівника проєкту Анжеліки Корнієнко.


English Speaking Club (англомовний розмовний клуб) з волонтеркою Наталією Давидко в центрі «Вікно в Америку»
14.06.2024

«English Speaking Club» (англомовний розмовний клуб) з волонтеркою Наталією Давидко в центрі «Вікно в Америку».


Хмельницький – гуртуймося задля Перемоги: перезавантаження постраждалих від війни через оздоровчо-психологічну підтримку та розробку соціально-економічних проєктів
14.06.2024

Відбувся арт-терапевтичний майстер-клас з малювання сіллю в рамках реалізації проєкту «Хмельницький – гуртуймося задля Перемоги: перезавантаження постраждалих від війни через оздоровчо-психологічну підтримку та розробку соціально-економічних проєктів».


Джованні та балет на воді
13.06.2024

Відбувся кінопоказ документальної стрічки «Джованні та балет на воді» режисерки Астрід Буссінк із колекції DOCU/CLUB – Docudays UA в рамках кіноклубу Docudays UA «Право в об’єктиві», який долучився до реалізації проєкту «Хмельницький – гуртуймося задля Перемоги: перезавантаження постраждалих від війни через оздоровчо-психологічну підтримку та розробку соціально-економічних проєктів». 


Я виріс серед співанок та казок...
12.06.2024

Поповнено розділ Віртуальні виставки виставкою «Я виріс серед співанок та казок...» (До 150-річчя від Дня народження Марка Черемшини (Івана Юрійовича Семенюка), українського письменника).


English Speaking Club (англомовний розмовний клуб) з волонтеркою Наталією Давидко
11.06.2024

English Speaking Club (англомовний розмовний клуб) з волонтеркою Наталією Давидко в центрі «Вікно в Америку»


 Літній мовний майданчик «Sprachcamp 2024» з поглиблення німецької мови для дітей середнього віку
11.06.2024

    Літній мовний майданчик «Sprachcamp 2024» з поглиблення німецької мови для дітей середнього віку відбувається у стінах бібліотеки. 


Архів подій
 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com