Закрити
фото
logo

   
X

Пошук по сайту


Хмельницьке обласне відділення
ВГО «Українська бібліотечна асоціація»


ХОВ УБА


дата створення: 2014
Голова: Чабан Катерина Анатоліївна
адреса: 29013, м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 28
телефон: (0382) 79-47-31
електронна адреса: library.ounb.km@gmail.com


Хмельницьке обласне відділення ВГО «Українська бібліотечна асоціація» (ХОВ УБА) є професійним об’єднанням бібліотекарів Хмельниччини та відділенням Української бібліотечної асоціації.

Хмельницьке обласне відділення Української бібліотечної асоціації об'єднує більше 500 індивідуальних членів, які професійно пов'язані із бібліотекою, бібліографічною та інформаційною діяльністю, і тих, хто зацікавлений у розвитку бібліотек на Хмельниччині. Діяльність відділення спрямоване на розвиток бібліотечної справи, забезпечення реалізації права користувачів бібліотечних послуг на якісне і своєчасне бібліотечне та інформаційно-бібліографічне обслуговування.

ХОВ УБА

Метою Хмельницького обласного відділення УБА є сприяння розвитку єдиного інформаційно-бібліотечного простору регіону, корпоративній комунікації бібліотек, створення умов для вільного доступу до інформації в публічних бібліотеках, підвищення авторитету бібліотеки та бібліотечної професії серед спільноти, лобіювання інтересів бібліотекарів та користувачів на різних рівнях. Одним з основних пріоритетів є співпраця з використання новітніх інформаційних та інтелектуальних технологій, розвиток послуг бібліотек, покращення якості професійної освіти бібліотекарів різних рівнів, а також сприяння збереженню фондів бібліотек і забезпеченню безперешкодного доступу до них.

Члени регіонального відділення беруть активну участь у розвитку бібліотечного громадського руху в Україні та області, є учасниками Міжнародних бібліотечних форумів, конференцій, навчальних програм. Через засоби масової інформації поширюють інноваційний досвід бібліотек Хмельниччини, виступають ініціаторами і учасниками Всеукраїнських та регіональних акцій, спрямованих на підвищення іміджу бібліотек серед громади.

Під егідою відділення УБА проводиться щорічний обласний форум бібліотек Хмельниччини та бібліотечні ярмарки, обласні конкурси серед бібліотек і бібліотекарів, різноманітні акції, проекти.

27 січня 2022 року відбулася звітно-виборна конференція Хмельницького обласного відділення ВГО Українська бібліотечна асоціація. Захід проходив у змішаному форматі: у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці та на платформі ZOOM.

Головою відділення на наступний період відкритим голосуванням у чаті та аудиторії учасники конференції обрали директора Хмельницької ОУНБ Катерину Чабан. Також було обрано новий склад президії, до якої увійшли представники різних бібліотек – Надія Синиця, Валентина Черноус, Олена Айвазян, Тамара Козицька, Валентина Маковська, Тамара Таньчук, Олена Баворовська, Тетяна Грудецька, обрано ревізійну комісію у складі Тетяни Бєломєстнової, Вікторії Пасічник, Віри Тарчевської та склад секції публічних бібліотек обласного відділення, до якого увійшли ВГО увійшли директори центральних бібліотек ОТГ: Кам’янець-Подільської Людмила Геплюк, Волочиської Людмила Молчанова та Чемеровецької Марія Кульпінська.


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com